Helsinkyje (Suomija) ir Stokholme (Švedija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato trečiojo turo rungtynėse S grupėje antradienį Latvijos ledo ritulininkai 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) nugalėjo Italijos ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ronaldas Keninis (19 min.), Gintas Meija (25), Oskaras Bartulis (38), Mikas Indrasis (41) ir Krisjanis Redlihas (43). Latvijos rinktinės vartininkas Edgaras Masalskis atrėmė visus 23 varžovų metimus.

Antrąją pergalę iškovoję latviai S grupėje pakilo į trečiąją vietą.

Kitame grupės mače Rusijos rinktinė 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) įveikė Vokietijos ledo ritulininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

H grupėje pergalingą žygį tęsia nugalėtojos titulą ginanti Suomijos komanda. Ji antradienį 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) įveikė šveicarus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Pasaulio čempionate dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes. 1-4 vietas užimsiančios rinktinės pateks į atkrintamąsias varžybas.

Antradienio rungtynių rezultatai.

H grupė.

Baltarusija - Kazachstanas 3:2 (0:1, 3:1, 0:0)

Suomija - Šveicarija 5:2 (1:0, 2:2, 2:0).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Suomija 3 3 0 0 0 7-2 9

2. Kanada 3 2 0 1 0 14-9 7

3. Šveicarija 3 2 0 0 1 10-8 6

4. JAV 3 1 1 0 1 14-10 5

5. Slovakija 3 1 0 0 2 6-6 3

6. Baltarusija 3 1 0 0 2 5-6 3

7. Prancūzija 3 1 0 0 2 10-17 3

8. Kazachstanas 3 0 0 0 3 6-14 0.