Jonas Valančiūnas ir Naujojo Orleano „Pelicans“ (34-43) toliau sėkmingai žygiuoja NBA įkrintamųjų link. Šeštadienio paryčiais Los Andžele vykusiose atkakliose trungtynėse lietuvis pelnė 17 taškų, o Willie Greeno auklėtiniai 114:111 (30:25, 20:25, 36:37, 28:24) palaužė taip pat dėl įkrintamųjų vis dar kovojančią „Lakers“ (31-46).

Prieš šį susitikimą „Lakers“ sulaukė džiugaus papildymo. Į aikštę pagaliau grįžo pėdos traumą vasario 16 d. patyręs Anthony Davisas ir dvejas rungtynes dėl čiurnos skausmų praleidęs LeBronas Jamesas.

Nors aikštės šeimininkams pavyko laimėti antrąjį ir trečiąjį rungtynių ketvirčius, lemiamo metu iniciatyvą į savo rankas susigrąžino CJ McCollumo vedami „pelikanai“.

Iki rungtynių pabaigos likus 16 sekundžių „Lakers“ gynėjas Avery Bradley smeigė tritaškį ir sumažino „Lakers“ atsilikimą iki minimalaus (111:112), bet po minutės pertraukėlės CJ McCollumas realizavo abi baudas ir įtvirtino svarbią pergalę, o paskutinis L. Jameso tritaškis, galėjęs išlygintį rezultatą skriejo pro šalį (114:111).

Aštrus rungtynių pabaigoje buvo ir J. Valančiūnas. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms uteniškis pataikė svarbų tritaškį, išlyginusį rezultatą. Iš viso Valančiūnas per 38 minutes įmetė 17 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 4/5 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Naujojo Orleano klubas šiuo metu Vakarų konferencijoje žengia devintoje vietoje ir jau turi 3 pergalių pranašumą prieš vienuoliktoje pozicijoje esančią „Lakers“ komandą.

Rezultatyviau už jį žaidė tik 32 taškus surinkę CJ McCollumas ir 29 pridėjęs Brandonas Ingramas.

„Lakers“ gretose iš kailio dėl pergalės labiausiai nėrėsi LeBronas Jamesas, surinkęs 38 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir pridėjęs 4 rezultatyvius perdavimus. Antras pagal rezultatyvumą komandoje buvo A. Davisas, kurio sąskaitoje – 23 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Pelicans“: C.J.McCollumas 32 (7 atk. kam.), Brandonas Ingramas 29 (8 atk. kam., 7 rez. per.), Jonas Valančiūnas 17 (12 atk. kam.), Herbertas Jonesas 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (8 atk. kam.), Anthony Davisas 23 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 13 (7 rez. per.), Russellas Westbrookas 12 (5/15 metimai), Avery Bradley 10