Be traumuotų LeBrono Jameso ir Anthony Daviso besiverčianti Los Andželo „Lakers“ (31/45) patyrė dar vieną pralaimėjimą NBA pirmenybėse, vėl nukrisdami už įkrintamųjų ribos.

„Lakers“ išvykoje 109:122 (28:34, 27:32, 30:33, 24:23) neatsilaikė prieš Jutos „Jazz: (46/31).

Po šios nesėkmės Los Andželo ekipa Vakarų konferencijoje žengia vos 11-a. Dešimtoje pozicijoje esanti San Antonijaus „Spurs“ turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų skaičių, bet turi tarpusavio pranašumą prieš „Lakers“. Iki reguliaraus sezono pabaigos lieka šešerios rungtynės.

„Lakers“ šiame mače nė karto nepirmavo – „Jazz“ dar pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, tačiau lemiamą spurtą surengė trečio kėlinio antroje pusėje, prapliupę tritaškiais.

Svečiai tuo metu buvo arti 71:76, bet kėlinį „Jazz“ pabaigė Jordano Clarksono, Donovano Mitchello, Mike’o Conley ir Juancho Hernangomezo tolimais metimais, įgydami 14 taškų pranašumą. Ketvirto kėlinio metu „Lakers“ nė karto nepavyko šio atsilikimo sumažinti iki vienženklio.

Jutos ekipa su šia pergale nutraukė penkių pralaimėjimų seriją, o „Lakers“ nesėkmių ruožas prasitęsė iki keturių iš eilės.

„Jazz“: D. Mitchellas 29, R. Gobertas 25 (17 atk. kam.), J. Clarksonas 19, M. Conley 18, B. Bogdanovičius 11.

„Lakers“: R. Westbrookas 24, D. Howardas 21, M. Monlas 14, C. Anthony 12, T. Hortonas-Tuckeris 11.