Pirmą kartą į olimpiados programą įtraukto 3x3 krepšinio varžybose tarp moterų sidabrą iškovojo Rusijos olimpinio komiteto (ROC) rinktinė. Rusės grupėje laimėjo 5 mačus iš 7 galimų, pusfinalyje 21:14 įveikė kines ir tik finale 15:18 pralaimėjo iš WNBA žaidėjų sudarytai JAV rinktinei.

ROC rinktinės reikalus baudos aikštelėje tvarkė 31-erių metų 192 cm ūgio Anastasija Logunova. Ji buvo viena geriausių olimpiadoje pagal atkovotus kamuolius, blokuotus metimus ir pataikymo procentą iš artimo nuotolio.

Olimpinį sidabrą laimėjusi A.Logunova jau grįžusi namo sulaukė tikros staigmenos. Po skrydžio ją pasitiko ant kelio priklaupęs širdies draugas, kuris merginai pasipiršo. Laimės ašaromis apsipylusi rusė ištarė „taip“.

A.Logunova dar 2013 m. tapo Universiados vicečempione, žaisdama tradicinį 5x5 krepšinį. Klubinė karjera jai irgi klostėsi sėkmingai – 2017 m. su Kursko „Dynamo“ ji laimėjo Eurolygą, o šiuo metu atstovauja Orenburgo „Nadeždai“ (Rusija).