Tylus JAV fechtuotojų protestas prieš savą: išreiškė palaikymą seksualinio priekabiavimo aukoms

Atsarginis JAV olimpinės rinktinės fechtuotojas špaga Alenas Hadžičius yra sulaukęs trijų moterų kaltinimų seksualiniu priekabiavimu. Moterys tikina, kad sportininkas prie jų priekabiavo 2013-2015 m. laikotarpiu. Pats A.Hadžičius kaltę neigia. 

Kol tyrimas tęsiasi, JAV fechtavimo federacija nusprendė nerizikuoti ir apgyvendino A.Hadžičių viešbutyje, kuris yra maždaug už 30 min. kelio nuo olimpinio kaimelio. Fechtuotojui tai nepatiko, jis norėjo būti arčiau savo kolegų ir pateikė apeliaciją, kad būtų įleistas į olimpinį kaimelį.

Visgi, „USA Today“ teigimu, A.Hadžičiaus apeliacija buvo patenkinta tik iš dalies. Jam leista persikelti į arčiau olimpinio kaimelio esantį viešbutį, bet į patį kaimelį jis vis tiek negalėjo patekti.

Penktadienį A.Hadžičius kartu su pagrindinės rinktinės nariais – Jacobu Hoyle‘u, Curtisu McDowaldu ir Yeisseriu Ramirezu pasirodė komandinėse fechtavimo špaga varžybose. Jose amerikiečiai jau pirmajame rate 39:45 pralaimėjo japonams ir baigė savo pasirodymą, o A.Hadžičius taip ir liko ant suolo.

Akylesni žiūrovai pastebėjo, kad per komandų pristatymus J.Hoyle‘as, C.McDowaldas ir Y.Ramirezas buvo užsidėję rožines kaukes, o A.Hadžičius liko su juoda kauke. „The New York Times“ teigimu, trys fechtuotojai taip išreiškė solidarumą seksualinio priekabiavimo aukoms, o ne komandos draugui, kuris išlieka įtariamuoju.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų