0
TV3

Šeštadienį Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LAF) taurės varžybų miestų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Kauno atstovai, surinkę 32395 taškus.

59 taškais nuo jų atsiliko antrojoje pozicijoje likę Vilniaus lengvaatlečiai.

Antroje grupėje geriausiai pasirodė Šiaulių sportininkai, o rajonų grupėje nugalėjo Marijampolės atletai.

Dvi pergales LAF taurės varžybose iškovojo olimpinė septynkovės vicečempionė Austra Skujytė.

31-erių metų kaunietė laimėjo šuolių į aukštį (1,83 m) ir rutulio stūmimo (16,76 m) rungtis. Beje, pastarąją rungtį Austra laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

60 m bėgimo rungtį aštuntą kartą iš eilės laimėjo sprinterė Lina Grinčikaitė (7,34 sek.).

60 m barjerinio bėgimo varžybas šeštą kartą iš eilės laimėjo Sonata Tamošaitytė (8,44 sek.), o vyrų šuolių į aukštį rungtyje penktą kartą triumfavo Raivydas Stanys (2,15 m).

Lietuvos sporto klubų žiemos taurės varžybose I grupėje nugalėjo SK „COSMA“ I komanda (12333 tšk.), antrąją vietą užėmė - LKKA SK „Atletas“ (11129 tšk.), o trečiąją - antroji „COSMA“ komanda (8522 tšk.).

Antroje klubų grupėje nugalėjo SK „Šviesos kariai“ (4587 tšk.).

Varžybų nugalėtojai:

60 m: Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 7,34 sek. ir Rytis Sakalauskas (Kaunas) 6,83 sek.;

400 m: Eva Misiūnaitė (Šiauliai) 57,64 sek. ir Žilvinas Adomavičius (Kaunas) 49,79 sek.;

800 m: Viktorija Latyšovičiūtė (Vilnius) 2.16,55 ir Marekas Strelkovskis (Vilnius) 1.57,77;

1500 m: Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 4.24,05 ir Petras Gliebus (Vilnius, Trakai) 3.59,43;

3000 m: Eglė Krištaponytė (Klaipėda) 9.55,55 ir Tomas Matijošius (Vilnius) 8.23,16;

60 m barjerinis bėgimas: Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 8,44 ir Artūras Janauskas (Klaipėda) 8,27;

aukštis: Austra Skujytė (Kaunas) 1,83 m ir Raivydas Stanys (Kaunas) 2,15 m;

tolis: Asta Daukšaitė (Šiauliai) 6,16 m ir Darius Aučyna (Vilnius, Švenčionys) 7,87 m;

trišuolis: Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,33 m ir Elvijs Misans (Latvija) 16,15 m;

rutulys: Austra Skujytė (Kaunas) 16,76 m ir Artūras Gurklys (Vilnius) 18,04 m.