„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Ferranas Torresas 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Raulis Garcia 34-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Raphinha per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Robertas Lewandowskis 52-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Alexas Berengueras 72-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Ikeras Muniainas 79-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas apsaugojo ginamus vartus.

Inaki Williamsas 87-ąją minutę greitos atakos metu tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo žaidimą ranka ir įvartis įskaitytas nebuvo.

„Barcelona“ po 25 sužaistų rungtynių turi surinkusi 65 taškus ir rikiuojasi „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje. Katalonai nuo antroje vietoje esančio „Real“ yra atsiplėšę devyniais taškais. Tuo tarpu „Athletic“ su 33 taškais žengia devintas.