Naudingiausiu pirmojo turo ULEB Eurolygos žaidėju tapo 32 naudingumo balus surinkęs Vitorijos „Tau Ceramica“ klubo puolėjas 29 metų 207 cm ūgio Willis McDonaldas.

Krepšininkas rungtynėse su Stambulo „Fenerbahche Ulker“ ekipa, kurias Vitorijos klubas namuose laimėjo 80:70, aikštėje praleido beveik 37 minutes, pelnė 18 (dvitaškiai 7/7, baudos 4/7) taškų, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 5 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas, suklydo 2 kartus ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Antroji vieta atiteko Zagrebo „Cibona“ ekipos puolėjui 201 cm ūgio Rawle'ui Marshallui, kuris 81:79 laimėtose rungtynėse prieš Tel Avivo „Maccabi“ surinko 29 naudingumo balus.

Amerikietis per 32 minutes pelnė 20 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 3/5, baudos 7/8) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 7 pražangas ir pats 2 kartus prasižengė.

Trečią-ketvirtą vietas pasidalijo po 28 naudingumo balus surinkę Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Lorenas Woodsas ir Tel Avivo „Maccabi“ komandos puolėjas D'oras Fischeris.

Penktąją vietą pasidalijo po 26 naudingumo balus į savo kraitį įsidėję „Regal Barcelona“ komandos turkas Ersanas Ilyasova bei Liublianos „Olimpija“ puolėjas Mirza Begičius.

Įdomu tai, kad pirmajame ture vyravo gana aukšti naudingumo balai. Pavyzdžiui, 25 balus surinkęs Sienos „Montepaschi“ vidurio puolėjas Kšištofas Lavrinovičius liko už pirmojo penketuko ribų.