Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės varžybų mišrių komandų keturkovėje (be jojimo) Lietuvos atstovas Lukas Kontrimavičius su Rusijos sportininke Gulnaz Gubaidulina iškovojo bronzos medalius.

18-metis lietuvis ir jo bendraamžė Rusijos atstovė surinko 4566 taškus.

Nugalėjo ukrainietė Anastasija Spas ir rusas Ilja Šugarovas, surinkę 4638 taškus. Sidabro medalius pelnė kinė Zhu Wenjing ir Pietų Korėjos atstovas Kim Dae Beom (4600 tšk.).

17-metė lietuvė Gintarė Venčkauskaitė ir čekas Martinas Bilko su 4428 taškais liko devinti.

Pirmojoje rungtyje – fechtavimo varžybose – G. Vaičekauskaitė ir M. Bilko užėmė 18-ąją vietą (760 tšk.), o L. Kontrimavičius ir G. Gubaidulina buvo 22-i (710 tšk.).

Antrojoje rungtyje – 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi varžybose – L. Kontrimavičius su komandos drauge buvo antri (1372 tšk.), o L. Vaičekauskaitė su partneriu užėmė 12-ąją vietą (1300 tšk.).

L. Kontrimavičius ir G. Gubaidulina (startavo 14-i) laimėjo bėgimo ir šaudymo varžybas (2484 tšk.), o G. Vaičekauskaitė ir M. Bilko (startavo 17-i) šioje rungtyje buvo penkti (2368 tšk.).