lukas kontrimavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas kontrimavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas kontrimavičius“.

Pasaulio taurės etape puikiai pasirodžiusios Serapinaitės treneris: „Šis varžybų formatas Ievai – mielesnis“

„Naujasis varžybų formatas tapo tikru iššūkiu, bet buvo smagu jį pajusti savo kailiu, – nusišypsojo Ievos Serapinaitės, pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės II-ajame etape užėmusios ketvirtą vietą, treneris Lukas Kontrimavičius. „Sužinojome, ką turime būti pasiruošę, kas laukia ateityje. Akivaizdu, kad pavyko gerai susitvarkyti su visai kilusiais iššūkiais, – sakė treneris. – Kvalifikacijoje viskas vyko ramiai, neskubant, su ilgesniais apšilimais, pertraukomis.
2022-05-02

Į jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse vyks 14 Lietuvos sportininkų

Tramplinas į suaugusiųjų sportą ir didžiulė konkurencija kovoje dėl medalių – tokia jaunimo olimpinių žaidynių vizitinė kortelė. Spalį šios varžybos vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Lietuvai jose atstovaus 14 sportininkų, t. y. 0,3 procento nuo visų dalyvių. Iš viso Argentinoje varžysis 200 valstybių atletai, kurių amžius nuo 15 iki 18 metų. 32 sporto šakų atstovai kovos 36 rungtyse, žaidynėse bus išdalytas 241 medalių komplektas.
2018-08-28

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų Italijoje finale – trys lietuvės

Trečiadienį Italijos sostinėje Romoje prasidėjo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų III etapas, kuriame moterų atrankos varžybų barjerą pirmą kartą šį sezoną peržengė trys iš keturių startavusių Lietuvos sportininkių. Atrankos A grupėje Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 1055 taškus ir užėmė 4-ąją vietą. B grupėje įspūdingai startavo Gintarė Venčkauskaitė. Kaunietė surinko 1004 taškus ir užėmė pirmąją vietą.
2016-03-30

Lietuvos penkiakovininkėms – Europos moterų estafečių bronza

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate, vykstančiame Bato mieste Anglijoje, Lietuvos merginų komanda vėl užkopė ant prizininkių pakylos. Lina Batulevičiūtė ir Emilija Serapinaitė moterų estafečių varžybose užėmė trečiąją vietą! Birželio mėnesį Berlyne vykusiame Pasaulio čempionate L. Batulevičiūte su E. Serapinaitės seserimi dvyne Ieva šioje rungtyje iškovojo sidabro apdovanojimą. Šį kartą mūsų merginos plaukimo rungtyje distanciją įveikė per 2:06.38 sek.
2015-08-20

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale planetos čempionas J. Kinderis buvo devintas

Planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės finalinio etapo vyrų varžybose devintąją vietą užėmė pasaulio čempionas Justinas Kinderis (1412 tšk.), o Lukas Kontrimavičius (1331 tšk.) tarp 36 dalyvių liko 27-as. Fechtavimo rungtyje su 220 taškų J.Kinderis pasidalijo 9-12 vietas, o L.Kontrimavičius (190 tšk.) - 27-28 vietas. 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje lietuvių rezultatai buvo kuklūs - J.Kinderis (2 min. 03,13 sek.; 331 tšk.; 22-25 vietos), o L.Kontrimavičius (2:06,19; 322 tšk.
2014-06-08

L. Kontrimavičius jaunimo olimpiadoje iškovojo bronzą

Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės varžybų mišrių komandų keturkovėje (be jojimo) Lietuvos atstovas Lukas Kontrimavičius su Rusijos sportininke Gulnaz Gubaidulina iškovojo bronzos medalius. 18-metis lietuvis ir jo bendraamžė Rusijos atstovė surinko 4566 taškus. Nugalėjo ukrainietė Anastasija Spas ir rusas Ilja Šugarovas, surinkę 4638 taškus.
2010-08-24

Jaunieji Lietuvos penkiakovininkai tapo pasaulio čempionais

Švedijoje vykusio pasaulio jaunių (iki 18 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrių komandų varžybose Lietuvos atstovai – 17-metė kaunietė Gintarė Venčkauskaitė ir 18-metis vilnietis Lukas Kontrimavičius –iškovojo auksą. Mūsų šalies sportininkai keturkovėje (be jojimo) surinko 4424 taškus. Antrąją vietą užėmė Kinijos (4376 tšk.), o trečiąją – Rusijos (4336 tšk.) atstovai. Iš viso šiose varžybose dalyvavo 18-os šalių duetai.