REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
Veronika Iljinaitė (centre) (nuotr. Manto Stankevičiaus)

 „Bikinio kategorija susižavėjau dar paauglystėje, kai išvydau vienos iš dalyvių pasirodymą scenoje, - prisipažino Lietuvos jaunimo čempionato prizininkė Veronika Iljinaitė. - Tą merginą drąsiai galėčiau pavadinti femme fatale*. Ji subtiliai flirtavo su publika, jos eisena buvo gracinga, judesiai – plastiški“.

17

 „Bikinio kategorija susižavėjau dar paauglystėje, kai išvydau vienos iš dalyvių pasirodymą scenoje, - prisipažino Lietuvos jaunimo čempionato prizininkė Veronika Iljinaitė. - Tą merginą drąsiai galėčiau pavadinti femme fatale*. Ji subtiliai flirtavo su publika, jos eisena buvo gracinga, judesiai – plastiški“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Moterys pavydžiai žavėjosi jos kūnu, o vyrai troško jos dėmesio. Taigi, kuri nenorėtų būti tokia moterimi?“ - šypsodamasi klausė devyniolikmetė V. Iljinaitė.

REKLAMA

- Tavo manymu, kas yra moteriškumas?

- Į sąvoką „moteriškumas“ telpa labai daug įvairių žodžių. Keletas pagrindinių, mano manymu, būtų „emocija“, „chaosas“, „švelnumas“, „kantrybė“, „trapumas“, „ištikimybė“, „intuicija“, „nenuspėjamumas“ ir „paslaptis“. Kitaip tariant, moteriškumas yra šių, dažniausiai prieštaraujančių viena kitai, savybių visuma.

- Kas paskatino ruoštis pirmosioms bikinio varžyboms? Kokios emocijos virė scenoje?

- Varžyboms ruoštis paskatino susižavėjimas atletišku kūnu. Jis atspindi tavo įdėtą darbą, valios stiprybę. Atspindi tai, ko neįmanoma nusipirkti, pavogti ar pasiskolinti. Grįžtant į prisiminimus apie emocijas pirmojo pasirodymo scenoje metu - belieka pasidžiaugti. Buvau pakankamai rami, stipriai nesijaudinau, todėl viskas praėjo gana sklandžiai.

REKLAMA
REKLAMA

- Esi minėjusi, kad scenoje sunkiausia yra šypsotis? Kodėl? Ar gyvenime irgi retai šypsaisi?

- Gyvenime šypseną dovanoju išties dažnai. Ji būna tikra ir nuoširdi. Būtent todėl dalintis netikra, dirbtina šypsena man yra sudėtinga scenoje.

- Kas yra sunkiausia šioje sporto šakoje: ilgos ir varginančios treniruotės? Dieta? Kiek kartų sau buvai pasakiusi „O gal nereikia? Kam tai man?“

- Dirbant vieningoje komandoje tokių retorinių klausimų kaip: „O gal nereikia?“, „Kam man tai?“ , - neiškyla. Pasiruošimo kelias rožėmis klotas nėra, tačiau ilgos treniruotės, laikas sporto salėje ir dažnai už jos ribų buvo praleistas kartu, komandiškai. Dėl šios priežasties pasiruošimas tampa kur kas lengvesnis. Juk didžiąją laiko dalį tave supa žmonės, siekiantys tų pačių tikslų, rezultatų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

- Bikinio kategorijos merginos sulaukia labai daug dėmesio iš vyriškosios publikos dalies. Tai nevargina?

- Apie tai negalvoju. Scena man yra vieta, kur gali sulaukti įvertinimų už savo įdėtą darbą ir pastangas iš kvalifikuotų teisėjų. Nuotraukos internete? Jame esančios viešos mano nuotraukos yra fotografų užfiksuotos akimirkos iš varžybų. Jos tėra mano atsidavimo šiam sportui įrodymas.

- Kokios sporto šakos tave lydėjo paauglystėje?

- Rankinis, tinklinis ir, galiausiai, aerobinė gimnastika. Pastaroji sporto šaka mano gyvenime dominavo ilgiausiai. Galbūt todėl, kad likau neabejinga plastiškiems judesiams ir lanksčiam kūnui.

REKLAMA

- Būtent iš tavo lūpų yra nuskambėjusi frazė apie sparčiai populiarėjančią vaikinų „physique“ kategoriją: „Tokio vyro tikrai nenorėčiau“. Kodėl? Koks vaikinas galėtų prisibelsti į bikinio kategorijoje besivaržančios merginos širdį?

- Žinoma, šioje vietoje tiktų patarlė: „Nespręsk apie knygą iš jos viršelio“. Dauguma šios kategorijos atstovų man panašūs į vyrus-narcizus. Šukuosenos, aplodismentų reikalavimas iš publikos, mano akimis, yra nevyriška. Vyras publikos plojimų prašyti neturėtų, vyras juos užsitarnauja darbu. Toks turėtų būti ir mano vyras. Aišku, abejoju, kad visi šios kategorijos atstovai yra narcizai, galbūt, tai tik sceninis „viršelis“.

REKLAMA

- Kaip manai, kokia būsi po dešimties, dvidešimties ir trisdešimties metų?

- Viliuosi save ateityje matyti kaip Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos apysakos „Sename dvare“ vaizduojamą tobulą moterį: gerbiančią save, savo vyrą, puoselėjančią šeimą, mylinčią, teisingai auklėjančią savo vaikus.

Kvizas

Mėgstamiausia daina: neturiu.

Mėgstamiausias valgis: varškės štrudelis.

Nekenčiamiausias pratimas sporto salėje: pratimai blauzdoms.

Laisvalaikis: knygos.

Moters idealas: Mano močiutė. Ji yra mano idealas, pasižyminti nenusakomu rūpestingumu, darbštumu, kantrybe, atlaidumu, begaline meilė vaikams ir anūkams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Be ko negalėtumei išgyventi negyvenamoje saloje: bendravimo su kitais žmonėmis.

Dantų šepetėlio spalva: Mėlyna.

„Cola“ ar „Pepsi“: Nėra skirtumo, nes skonis identiškas. Jei yra galimybė - vynuogių sultys!

Filmas, kurio nekenti: nėra.

Dalykas, kuris geriausiai sekėsi mokykloje: lietuvių kalba ir literatūra.

Posakis, kurį dažniausiai vartoji: nežinau (juokiasi)

Žiema ar vasara: Vienareiškmiškai vasara.

 

*Femme fatale (iš prancūzų k. – „mirtina moteris“) – literatūrinis ir meninis archetipas: gundanti, žavinga moteris, pražudanti ją įsimylėjusius vyrus.    

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų