chaosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chaosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chaosas“.

Chaosas didžiausiuose Jungtinės Karalystės oro uostuose: keleiviai neslepia pykčio valandų valandas praleidę uždaryti

Jungtinėje Karalystėje vyko didžiulis chaosas, dėl sugedusių oro uostų elektroninių vartų sistemų. Socialinių tinklų nuotraukose ir filmuotoje medžiagoje matyti ilgos eilės prie pasų nuskaitymo vartų keliuose oro uostuose per naktį. Keleiviai taip pat pranešė, kad nusileidę lėktuvai buvo sulaikyti, o kiti teigė, kad dėl vėlavimo jie nespėjo į traukinius. Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad visoje Jungtinėje Karalystėje kilęs chaosas dėl elektroninių vartų oro uostuose buvo išspręstas.
2024-05-08

Dėl užtvindytų tunelių JK atšaukta mažiausiai 14 „Eurostar“ traukinių

Vandeniui užliejus du tunelius Pietų Anglijoje šeštadienį buvo atšaukta mažiausiai 14 „Eurostar“ traukinių, todėl prieš pat Naujuosius metus įstrigo tūkstančiai keleivių. Tuneliai netoli Ebsflito tarptautinės stoties Kente buvo užtvindyti, o meteorologijos tarnyba paskelbė perspėjimus dėl lietaus, sniego ir ledo didelėje šalies dalyje.
2023-12-30

Proteste prie Seimo neišvengta provokacijų: sumindyta LBGT vėliava

Prie Seimo tikras chaosas ir sumaištis: Lietuvos gėjų lyga šiandien surengė protestą – reikalavo iš politikų, kad jie keistų įstatymą ir leistų vaikus informuoti apie homoseksualius santykius. Gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko prisipažino, kad tokį protestą surengė, nes už jį jiems iš Europos Sąjungos fondų sumokėti 5 tūkstančiai eurų. Tačiau ramiai turėjęs vykti nedidelis protestas baigėsi chaosu, mat susirinko LGBT bendruomenės priešininkai.

Šiandien – išmeta, rytoj – vėl grąžina: paaiškino, kas vyksta dėl Štraupaitės ir Tubio

Teismams ir Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) susivėlus dėl dviejų kandidatų į merus galimybių toliau tęsti kovą dėl posto, netikrumo ir chaoso sekmadienį vyksiančiuose rinkimuose padaugėjo. Po pirmojo rinkimų turo Anykščių ir Visagino merais norintys tapti kandidatai dėl teistumo buvo pašalinti iš tolimesnės kovos, bet šiandien, jau prasidėjus išankstiniam balsavimui, aiškėja, kad jiedu rinkimuose, matyt, dalyvaus.

Lietuvos keliuose chaosas ir spūstys: viskas dėl pasikeitusio oro

Vien Vilniaus apskrityje šiandien užfiksuota mažiausiai 20 eismo įvykių dėl pablogėjusių vairavimo sąlygų. Dėl chaoso keliuose vietomis formuojasi spūstys. Nors, pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo, tačiau buvo apgadinta dešimtys automobilių, taip pat kelio ženklai, elektros stulpai. Keli automobiliai rėžėsi į medžius. O orų prognozės atokvėpio vairuotojams nežada, mat plikledis formuosis ir artimiausiomis paromis.

JK plečiantis politiniam chaosui, ministrė pirmininkė bando išsilaikyti poste

Sunkioje padėtyje atsidūrusią britų ministrę pirmininkę Liz Truss ketvirtadienį dar daugiau jos kolegų partijoje ragino po svarbios vyriausybės narės pasitraukimo atsistatydinti. Įstatymų leidėjų maištas prieš L. Truss, pradėjusią dirbti vos prieš pusantro mėnesio, kilo po to, kai ji buvo priversta atšaukti katastrofiškus mokesčių mažinimo planus, sukėlusius chaosą rinkose, šaliai ir taip išgyvenant sunkią pragyvenimo krizę.
2022-10-20

Amsterdamo oro uostas sumokės kompensacijas keleiviams, nukentėjusiems dėl kelionių chaoso

Amsterdamo Schipholio oro uostas pranešė, kad sumokės kompensacijas keleiviams, praleidusiems savo skrydžius dėl didžiulių eilių viename judriausių Europos centrų chaotiškos vasaros įkarštyje.  Kaip ir keliuose kituose Europos oro uostuose, Nyderlandų oro uostas pastaraisiais mėnesiais patyrė didelių sutrikimų dėl darbuotojų trūkumo, oro linijų pramonei atsigaunant po COVID-19 pandemijos.  „Daugelis žmonių tikrai laukė savo atostogų užsienyje, ypač po dvejų COVID metų.
2022-08-12

„Lufthansa“ darbuotojų streikas sukėlė kelionių chaosą Vokietijoje

„Lufthansa“ klientai trečiadienį susidūrė su didžiuliais kelionių trikdžiais, kai dėl darbuotojų streiko Vokietijos oro linijų grupė atšaukė beveik visus skrydžius Frankfurto ir Miuncheno oro uostuose. „Lufthansa“ atšaukė daugiau nei 1 tūkst. skrydžių, kai kiek anksčiau šią savaitę įtakinga profsąjunga „Verdi“ pranešė organizuojanti vieną dieną truksiantį antžeminio aptarnavimo darbuotojų streiką. „Lufthansa“ šią vasarą jau atšaukė apie 6 tūkst. skrydžių.
2022-07-27

Atėnai vaduojasi iš snygio sukelto chaoso: situacija stabilizuojasi, tačiau dalis gyventojų – dar be elektros

Atėnuose gyvenimas ketvirtadienį pradėjo grįžti į normalias vėžes, snygiui kelioms dienoms paralyžiavus kelių eismą ir visuomenėje tvyrant nepasitenkinimui dėl uždarymų ir elektros tiekimo sutrikimų, su kuriais susidūrė iki 200 tūkst. namų ūkių ir įmonių. Ketvirtadienio rytą buvo vėl atidarytos parduotuvės ir pagrindinis sostinės aplinkkelis, „antžmogiškas“ pastangas dėjusiems darbuotojams sugebėjus ištraukti iš sniego apie 3 tūkst. transporto priemonių, kurios buvo įstrigusios nuo pirmadienio.
2022-01-27

Lenkijos įtaka Europos chaose: prieš ES stoja jau ir Prancūzijos politikai

Likus vos keliems mėnesiams iki prezidento rinkimų, Prancūzijos politikai pradėjo kritikuoti ES – tai paskatino Lenkijos teismo sprendimas, kuriuo ginčijamas teisinis Europos Sąjungos pagrindas. Griežta kritika Europos Sąjungai ir raginimas Prancūzijai apginti savo nacionalinį suverenitetą kilo ne tik iš įprastų įtariamųjų kraštutinėje dešinėje, bet ir iš kandidatų į prezidentus, kurie yra šalies politikos pagrindinė dalis, rašo politico.eu.
2021-11-06
REKLAMA
REKLAMA

Iš Kabulo ištrūkusio brito istorija: chaosas oro uoste, ašaros ir bilietas į Vakarus

NATO šalys jau visą savaitę iš Afganistano desperatiškai gelbėja žmones, o pastarieji pasakoja, kaip evakuacijos procesas atrodo iš vidaus. Deja talibai vis labiau riboja patekimą į Kabulo oro uostą, lėktuvai neužsipildo, o niekaip pasprukti negalintys NATO vertėjai bijo dėl savo ir šeimų gyvybės. Amerikos prezidentas pripažįsta – tai viena sudėtingiausių ir pavojingiausių evakuacijos operacijų istorijoje.
2021-08-21

Prekybos tinklai: asortimento ribojimas sukeltų chaosą

Dalis prekybos tinklų, ketvirtadienį žadėję apsvarstyti ekonomikos ir inovacijų ministrės raginimą savarankiškai apriboti nebūtiniausių prekių asortimentą, dabar teigia, jog tai neturėtų įtakos smarkiai sumažėjusiam pirkėjų srautui, be to, sukeltų sumaištį. Prekybos tinklo „Norfa“ atstovas BNS informavo, jog norint pašalinti pramonines prekes iš prekybos, reikėtų pakeisti didelę dalį tinklo kompiuterinių programų, o tai turėtų neigiamos įtakos įmonės veiklai.
2020-12-18

Bidenas: JAV įgriso D. Trumpo „chaosas“

Jungtinių Valstijų žmonėms jau įgriso Donaldo Trumpo prezidentavimo „chaosas“, pirmadienį, rinkimų išvakarėse, pareiškė demokratų kandidatas Joe Bidenas. „Atėjo laikas Donaldui Trumpui susikrauti krepšius ir keliauti namo“, – J. Bidenas sakė savo šalininkams per paskutinės kampanijos dienos renginį Ohajo valstijoje, kurios rinkėjų verdiktas dažnai atitinka rinkimų rezultatus nacionaliniu mastu.
2020-11-02

Linksmybės Rusijoje: netikėtas kuriozas sukėlė chaosą gatvėje

Rusijoje iš varžybų lauko pasprukęs arklys sukėlė chaosą gatvėje. Įraše taip pat matyti ir gyvūno treneris, išbėgęs gaudyti nenaudėlio. Daugelis dalyvių juokauja, kad arklys susinervino nelaimėjęs ir nusprendė parodyti, ką moka. Liudininkai žinoma visą incidentą nufilmavo. Gatvėje lakstantis gyvūnas sukėlė chaosą: stojo automobiliai, žmonės išsigandę nežinojo, ką daryti. Laimei, niekas nebuvo sužeistas, o gyvūnas sugrąžintas pas savo šeimininką. Neeilinis kuriozas – vaizdo siužete.
2020-03-24

Audra Ciara Europoje: atšaukti skrydžiai, stojo traukiniai, kilo potvyniai

Audra Ciara Europoje sukėlė tikrą chaosą, atšaukti skrydžiai, stojo traukiniai, kilo potvyniai. O baisiausia, turbūt, buvo tuo metu orlaiviuose įstrigusiems žmonėms. Netrukus pamatysite, su kokiais vėjo gūsiais tenka kovoti Britanijos oro uostuose nusileisti bandantiems lėktuvams. Jau vien vaizdas, kaip Birmingamo oro uoste leistis bando kompanijos Wizz Air lėktuvas – kelia šiurpą. Ką tuo metu jautė orlaivio keleiviai – galima tik įsivaizduoti. Lakūnų meistriškumas – neįtikėtinas.
2020-02-10

Košmaru virtusi naktis Panevėžio rajone: įsibrovėliai siaubė namus, šaudė

Siaubo naktį išgyveno Panevėžio r. gyventojai, į kurių namus įsibrovė grupė nusikaltėlių, kurie siaubė viską, kas pasitaikė po ranka. Jie taip pat mojavo ginklu. Policija praneša, kad gruodžio 26 d. apie 2 val. Panevėžio r., Uliūnų k., asmenys apšaudė namo duris, įsiveržė į vidų bei daužė ir šaudė į įvairius namuose buvusius daiktus. Lauke išdaužė namo terasos stiklus bei kieme stovėjusių dviejų automobilių langus. Šaudyta galimai dujiniu pistoletu. Nuostolis nustatinėjamas.

Chaosas tęsiasi: spalį planavę išstojimą iš ES, britai dabar kalba kitaip

Didžioji Britanija vėl nyra į „Brexit“ chaosą. Vos sugrįžęs iš atostogų, šalies parlamentas sudavė skaudų smūgį naujajam šalies premjerui Borisui Johsonui, kuris iki šiol tvirtino, kad jam vadovaujant Didžioji Britanija jau kitą mėnesį pasitrauks iš Europos Sąjungos nesvarbu, ar su susitarimu, ar be jo. Prieš B. Johsoną sukilusi opozicija su jo partijos nariais sugebėjo perimti „Brexit“ sprendimo kontrolę į parlamento rankas ir dabar žada išstojimą dar kartą atidėti.
2019-09-04

Dopingo kontrolės reidas Ispanijoje virto chaosu – kultūristai bėgo iš patalpų

Savaitgalį Ispanijoje nutiko filmo scenarijaus vertas įvykis. Baskų regione turėjusios vykti kultūrizmo varžybos buvo netikėtai atšauktos, nes vos per kelias akimirkas patalpoje nebeliko beveik visų dalyvių. Įspūdingų kūno formų savininkai ramiai ruošėsi demonstruoti savo įdirbį, kai netikėtai sužinojo apie į varžybas specialiai patikrai atvykstančią antidopingo kontrolę. Atletai lyg susitarę ėmė masiškai bėgti, o numatytos varžytuvės buvo atšauktos. Portalo delfi.
2018-10-16

Prieš D.Trumpo ir V.Putino susitikimą – Europos prašymas

  Europos Sąjunga pirmadienį paragino Jungtines Valstijas, Kiniją ir Rusiją drauge stengtis mažinti pasaulyje didėjančią įtampą dėl prekybos ir perspėjo, kad ji galėtų virsti įnirtingu „konfliktu ir chaosu“.   Europos Vadovų Tarybos pirmininko Donaldo Tusko komentaras buvo išsakytas Vašingtonui ir Pekinui atsidūrus prie visapusiško prekybos karo slenksčio.
2018-07-16

Garsiąją sostinę užklojus sniegui prasidėjo chaosas

 Paryžių užklupus smarkiam snygiui dėl prastų oro sąlygų antradienį buvo nuspręsta uždaryti Eiffelio (Eifelio) bokštą. Skėčiais prisidengę lankytojai turėjo iš tolo grožėtis baltuose laukuose stūkstančiu bokštu, nes sniegas nesiliovė visą antradienį. Prancūzų meteorologai pranešė, kad iki dienos pabaigos sniego danga Paryžiuje gali siekti 10 centimetrų.
2018-02-06

„National Geographic“ skelbia juodąjį scenarijų: Žemei gresia absoliutus chaosas

„Žemės magnetiniai poliai gali keistis jau visai netrukus“, - praneša ekspertai tvirtindami, kad gyvybę Žemėje nuo žalingos radiacijos saugantis magnetinis laukas pastebimai silpnėja. Tvirtinama, kad per 200 metų jis susilpnėjo net 15 procentų, rašo news.com.au. Keičiantis magnetiniams poliams gali dingti Žemę saugantis magnetinis laukas, tad planeta ir joje esanti gyvybė taptų itin pažeidžiama.
2018-02-04

Britanija paviešino, kokią didžiulę grėsmę savo veiksmais kelia Rusija

Didžiosios Britanijos gynybos sekretorius Gavinas Williamsonas (Gavinas Viljamsonas) apkaltino Rusiją šnipinėjant kritiškai svarbią Jungtinės Karalystės infrastruktūrą ir esą planuojant sukelti „visišką chaosą“ šalyje, galintį „lemti tūkstančių tūkstančius žūčių“. Šį neįprastai aštrų perspėjimą G. Williamsonas išsakė ketvirtadienio vakarą laikraščio „The Daily Telegraph“ paskelbtame interviu.
2018-01-26

Europa skęsta chaose: dėl sniego atšaukiami skrydžiai, viskas vėluoja

Didžiojoje Britanijoje gausiausias per ketverius pastaruosius metus sniegas sekmadienį privertė atšaukti arba atidėti daug skrydžių, pranešė šalies žiniasklaida. Londono Hitrou oro uostas pirmadienį oficialiai dirbo, bet skrydžiai labai vėlavo, o dešimtys jų buvo atšaukti. Šalies keliuose įvyko daug avarijų, kai kur sutriko elektros tiekimas, pranešė pareigūnai. Vokietijos Frankfurto mieste dėl sniego ir nulinės oro temperatūros atšaukta daugiau kaip 300 skrydžių.
2017-12-11

Paviešino karo su Šiaurės Korėja siaubą: chaosas ir masinės žudynės – neišvengiami

Šiaurės Korėja vakar apkaltino Donaldą Trumpą paskelbus karą ir įspėjo, kad šalis imsis visų priemonių savo saugumui užtikrinti. Baltieji rūmai atmetė pranešimą ir pareiškė, kad tokie kaltinimai peržengia absurdo ribą. Atmetus pagiežingą ir gąsdinančią retoriką, klausimas, ar kils karas su Šiaurės Korėja, vis dėlto išlieka pats aktualiausias, rašo news.com.au.
2017-09-30

Vienoje pavojingiausių sankryžų – baisi nelaimė: milžiniškos pajėgos gelbėjo merginas

Vienoje judriausių ir pavojingiausių sankryžų Vilniuje – baisi nelaimė, po kurios vairuotojams teko susidurti su milžinišku chaosu. Apie 19.30 val. Kareivių ir Kalvarijų gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, automobilį „Audi“ vairavęs vaikinas suko kairėn iš Baltupių pusės ir nepraleido automobilio „Škoda“. Susidūrus šiems automobiliams sutriko eismas, nes buvo nulaužtas šviesoforas. Automobiliai apgadinti gana smarkiai.

Rio de Žaneire – pavojingas chaosas

Rio de Žaneiro gatves pamažu apima chaosas, nors pirmoji visuotinio šalies streiko, kuris čia rengiamas pirmą kartą per 20 metų, dienos dalis šiame mieste ėjo gana ramiai. Tačiau artėjant vakarui, dešimtys įsiutusių brazilų ėmė agresyviai maištauti prieš valdžios planus vėlinti pensinį amžių ir mažinti pensijas bei kitas socialines išmokas. Riaušių policininkai juos ėmė tramdyti vandens patrankomis, ašarinėmis dujomis ir garsinėmis granatomis. Tačiau tai minią įaudrino dar labiau.
2017-04-29

Trys baimės valandos įstrigus tunelyje: tūkstančiai žmonių pasibaisėjo

Traukinys su maždaug 1,2 tūkst. keleivių penktadienį beveik tris valandas buvo įstrigęs tunelyje tarp Naujojo Džersio ir Niujorko. Chaotiška situacija virto tikra suirute, kai geležinkelių bendrovės „Amtrak“ policija stotyje, į kurią smarkiai vėluodamas atvyko šis traukinys, panaudojo elektroimpulsinį prietaisą, kad nuramintų viešosios tvarkos pažeidėją. Tai vienas iš kelių pastaruoju metu įvykusių geležinkelių incidentų Niujorko aglomeracijoje.
2017-04-15

Trumpo dangoraižyje – chaosas ir panika

Trumpo dangoraižyje Niujorko centre panika akimirksniu kilo po to, kai buvo aptiktas įtartinas krepšys. Nedelsiant iš dangoraižio vestibiulio evakuoti visi jame buvę žmonės. Kai kurie iš pastato spruko patys, o kiti nė nespėjo susivokti, kas vyksta. Po kurio laiko pranešta, kad visos saugumo tarnybos ant kojų sukeltos be reikalo, nes Trumpo dangoraižyje paliktame krepšyje tebuvo žaislai. Trumpo dangoraižis – tai net 58 aukštų statinys Manhatane.
2016-12-28

Chaosas Makedonijoje: pergalę rinkimuose skelbia ir valdančioji, ir opozicijos partija

Apie pergalę Makedonijos pirmalaikiuose rinkimuose sekmadienį pranešė valdančioji konservatorių partija bei opozicinė Socialdemokratų partija. Tikėtasi, kad šie rinkimai išspręs jau dvejus metus besitęsiančią gilią politinę krizę. „Vėl laimėjome.
2016-12-12

Po avarijos vienoje judriausių sostinės sankryžų kilo chaosas

Neatsargūs lengvojo automobilio vairuotojo veiksmai sukėlė chaosą vienoje judriausių Vilniaus sankryžų. Susidūrus WW Golf ir maršrutiniam autobusui, Kalvarijų gatvėje susidarė didžiulės spūstys. WW Golf iš Kalvarijų gatvės suko į kairę, į Kareivių gatvę. Jis privalėjo praleisti autobusą, tačiau jaunas vairuotojas aiškina pats nesuprantąs kaip įvyko avarija. Vaikinas tikina manęs, kad autobusas nevažiuos tiesiai. Jis esą nesuprato, kad autobusą reikia praleisti.
Aktualijos 2016-06-14

Žvilgsnis į Europos dešimtmetį: šalis užvaldęs chaosas nušluos senus lyderius

2015 metais privati strateginio planavimo įmonė „Stratfor“ parengė dešimtmečio prognozę, kurioje apžvelgė galimus ekonominius ir politinius procesus, kurie mūsų laukia netolimoje ateityje. Prognozės, reikia pripažinti, gana niūrios. Gana dažnai tarptautiniai ekspertai bando laimę spėdami, kas iš tiesų mūsų laukia, tačiau „Stratfor“ analitikai įvardija pagrindines ir labiausiai tikėtinas tendencijas.
2016-03-11

Chaosas pataisos namuose: geria, vartoja narkotikus, terorizuoja, bado peiliais

Marijampolės pataisos namuose – chaosas. Įkalinimo įstaigoje siaučia nekontroliuojama, karaliais besijaučiančių kalinių grupė: nuteistieji girtauja, vartoja narkotikus, smurtauja, terorizuoja kitus kalinius, atiminėja iš jų daiktus. Apie tai portalui tv3.lt atsiųstame laiške pasakojo trys Marijampolės pataisos namuose kalinčiųjų nuteistųjų motinos. „Kreipiamės dėl sveiku protu nesuvokiamų dalykų, kurie jau ne vieną savaitę vyksta Marijampolės pataisos namuose, Darbo būryje.

Nufilmuota, kaip vienoje pavojingiausių Vilniaus sankryžų vilkikas sukelia tikrą chaosą

Viena labiausia apkrautų  Kalvarijų, Ozo ir Kareivių gatvių sankryža. Šį kartą čia nustojo veikti šviesoforai – pats pikas, daugybė automobilių bando važiuoti visomis gatvėmis. Neveikiant šviesoforui čia pagrindinė gatvė yra Kalvarijų. Tačiau ne visi važiuojantieji kitomis gatvėmis vairuotojai mato kelio ženklus. Žmonės per šią avariją nenukentėjo, tačiau automobiliai visai užkemša sankryžą. Į avarijos vietą atvažiuoja policija.
Kriminalai 2015-10-21

Kraupus teroro išpuolis sukrėtė Turkiją

 Numanomas džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) mirtininko sprogdintojo išpuolis pirmadienį nusinešė mažiausiai 31 žmogaus gyvybę vieno Turkijos pasienio miesto kultūros centre, kuriame aktyvistai buvo susirinkę ruoštis humanitarinės pagalbos misijai netoliese esančiame Sirijos mieste Kobanėje. Tas sprogimas nugriaudėjo kultūros centre Suručo mieste, esančiame kitapus sienos nuo Kobanės (Ain al Arabo), išdaužydamas langus ir sukeldamas gaisrą, pasakojo incidento liudininkai.
2015-07-21

Kylanti bikinio žvaigždutė Veronika Iljinaitė: moteris – tai emocija, chaosas, trapumas ir paslaptis!

 „Bikinio kategorija susižavėjau dar paauglystėje, kai išvydau vienos iš dalyvių pasirodymą scenoje, - prisipažino Lietuvos jaunimo čempionato prizininkė Veronika Iljinaitė. - Tą merginą drąsiai galėčiau pavadinti femme fatale*. Ji subtiliai flirtavo su publika, jos eisena buvo gracinga, judesiai – plastiški“. „Moterys pavydžiai žavėjosi jos kūnu, o vyrai troško jos dėmesio. Taigi, kuri nenorėtų būti tokia moterimi?“ - šypsodamasi klausė devyniolikmetė V. Iljinaitė.
2015-05-07

Ukrainos Achilo kulnas

Rūta Klišytė Rusijos protu nesuprasi. Šis banalus posakis nūnai nebekelia atlaidaus šypsnio. O štai Ukrainą mes, lietuviai, suprasti pajėgiame ir protu, ir širdimi. Mūsų istorija bendra, o ir patirtis, ypač Rusijos atžvilgiu, – labai panaši. Be to, ir Lietuva turi savo Achilo kulną. Siekė sukelti chaosą Ukrainos Achilo kulnas yra Donbasas – Donecko ir Luhansko sritys, kur patekę į spąstus dar siautėja Rusijos tiesiogiai remiami separatistai.
2014-08-03

Kas supras, ko nori Rusija ir link ko ji juda?

Vilis Normanas Spekuliuojant, ar Vladimiras Putinas jaučia realybę, ar ne, pasigirdo naujų teorijų apie chaosą, kurį specialiai kuria jo pilkasis kardinolas Vladislavas Surkovas. Pati teorija nėra nauja – dar 1995 metais pasirodė filmas „Chaosas“, kuriame bankas apiplėšiamas remiantis būtent tuo, kad įvykiai atrodo chaotiški, o vėliau įgauna kitą prasmę.

L.Graužinienė: partijoje yra hierarchinė tvarka, kitaip būtų chaosas

Naujoji Seimo pirmininkė ir valdančiosios Darbo partijos (leiboristų) laikinoji vadovė Loreta Graužinienė sako, jog partijoje turi būti hierarchinė tvarka, kitaip prasidėtų chaosas. Taip ji interviu radijui "Laisvoji banga" komentavo Darbo partijos sprendimą dėl rokiruotės parlamento ir partijos vadovybėje. Trečiadienį "darbiečių" taryba pritarė partijos lyderio Vytauto Gapšio sprendimui trauktis iš pirmojo parlamento vicepirmininko pareigų ir sustabdyti vadovavimą partijai.
Aktualijos 2013-10-04

Strateginė plėtra vykdoma chaotiškai

Mindaugas LAURINAITIS „Šiaulių naujienos“ Šiaulių miesto savivaldybės Strateginės plėtros tarybos posėdyje pirmadienį virė chaosas. Iš pradžių niekaip negalėję susitarti, kas posėdyje gali balsuoti, vėliau posėdžio dalyviai vis tiek patvirtino įvairius miesto ir regiono plėtros ilgalaikius ir trumpalaikius planus, nes tai padaryti vertė spaudžiantys terminai. Tačiau dėl planų sudarymo dar ir posėdžiui pasibaigus netilo diskusijos.
Lietuva 2013-05-16

Skaitytojo naujiena: po valandą trukusio tamsos sukelto chaoso Antakalnyje atsirado elektra

(Papildyta 21.30) Taisyti šviesoforų atvyko kompanijos URBICO, siūlančios kompleksinius miesto infrastruktūros ir transporto valdymo sprendimus, darbuotojas. Pasak jo, gedimo priežastys kol kas neaiškios. Prie „IKI Neris“ netrukus pasirodė ir apsaugos kompanijos „G4S“ ekipažas. ------------ (Papildyta 21.10) Paaiškėjo, kad neveikia ne tik pastate esantis bankomatas ir netoliese eismą reguliuojantys šviesoforai ir picerija, bet elektros neturi daug toje pačioje kelio pusėje esančių daugiabučių.

Siaubas tėvams: 60 nuo narkotikų apsvaigusių paauglių nuniokojo namus

Tai turėjo būti tik trijų draugių pasisėdėjimas su filmais ir pica, bet apie rengiamą „vakarėlį“mokykloje išgirdę paaugliai nusprendė prisijungti. Ir ne bet kaip – 60 nuo narkotikų apsvaigusių jaunuolių be pakvietimo įsiveržė į namus ir tiesiog apvertė juos aukštyn kojom. 16-metė Amey Holmes-Evans iš Hooko miesto (Hapmšyro grafystė, Didžioji Britanija) su mamos leidimu pasikvietė dar dvi drauges.
2012-12-21

Mergina prie BMW vairo – chaosas stovėjimo aikštelėje

Komentarų apie automobilio statymo meno nesugebančias įvaldyti moteris girdėjome įvairiausių, taip pat įvairaus tipo tyrimus mėgstantys atlikti britai yra nustatę, kad nors jos ir užtrunka ilgiau tai darydamos, tačiau priešingai visuomenėje vyraujantiems stereotipams, šioje srityje yra neprastesnė už vyrus. Remiantis vieno iš žemiau pateiktą vaizdo įrašą patalpinusių internautų paliktu prierašu, prie pilko „BMW Z4“ vairo incidento metu sėdėjo paauglė mergina.
2012-12-10

Piko metu dingusi elektra paralyžiavo visą Miuncheną

Šiandien vieno didžiausių Vokietijos miestų Miuncheno gyventojus užklupo netikėtai dingusios elektros sukeltas chaosas. „Apie septintą valandą ryto, per patį piko metą, kai žmonės skubėjo į darbus, staiga sustojo viso miesto ritmas. Nevažiavo nei metro, nei greitieji traukiniai, neveikė šviesoforai, kurie į Miuncheną atveža gyventojus iš aplinkinių gyvenviečių. Dėl sustojusio eismo žmonės vėlavo į darbus“, - naujienų portalui Balsas.lt sakė Miunchene gyvenantis lietuvis.
2012-11-15

Degalai automobiliams − pagal numerius

Po uragano Sandy Niujorke tebejuntamas didžiulis benzino deficitas. Jam įveikti miesto valdžia pasiūlė gyventojams pardavinėti degalus pagal specialią schemą. Savininkai automobilių, kurių numeris pasibaigia lyginiu skaičiumi, pilasi degalus vieną dieną, nelyginiu – kitą. Tokiu būdu megapolyje planuojama įveikti chaosą ir sumažinti milžiniškas eiles prie degalinių. Didžiajai daliai niujorkiečių toks sprendimas pasirodė priimtinas.
2012-11-12

Verslo išlikimas chaose (II)

Pirmoje šio straipsnio dalyje parodėme skaitytojams skirtumus tarp nesudėtingų, sudėtingų bei chaotiškų verslo organizacijų. Taip pat nurodėme problemas, kurias sukelia chaotiška sistema bei tų problemų šaltinius. Šioje dalyje pateiksime praktiškus patarimus, padėsiančius geriau valdyti verslą esant chaotiškai aplinkai. Iš pradžių apžvelgsime kaip verslo lyderiai galėtų pagerinti prognozavimo įgūdžius, kurie tokioje verslo aplinkoje yra svarbūs.
2012-11-09

Savaitgalio pulsas: nuo spektaklių lietuvių liaudies motyvais iki karštų Lotynų Amerikos ritmų

Jei savaitgalį nusprendėte likti namuose, o ne išvykote aplankyti giminaičių, galite aplankyti keletą kultūrinių renginių. Jei Jūsų nedomina spektakliai, kodėl ji neaplankius šokių vakarėlio? Penktadienį Nacionaliniame dramos teatre bus vaidinamas spektaklis „Helverio naktis“. Kūrinį režisavo vienas garsiausių Lietuvoje režisierių Jonas Vaitkus. „Helverio naktis“ – ekspresionistinė drama, pasakojanti apie Karlos ir jos globotinio, protiškai atsilikusio Helverio, santykius.
2012-11-02

Norinčių patekti į Karveliškių kapines laukia išbandymai

Norint pasiekti didžiausias sostinėje Karveliškių kapines, Visų šventųjų dieną, lapkričio 1-ąją, žmonėms teko patirti didelių išbandymų. Apie vidurdienį nuo Pilaitės mikrorajono kapinių link nusidriekė šešių kilometrų ilgio spūstis, kuris nemažėjo iki pavakarių.
Lietuva 2012-11-01

Ketveri Seimo metai: ir rekordai, ir skandalai

Dešimtasis Seimas po pusantro mėnesio išsiskirstys. Į istoriją jis įeis kaip reformavęs mokesčių sistemą, išardęs „Leo LT“ projektą ir inicijavęs naujos atominės elektrinės statybas. Vyriausybė – rekordininkė Daug klaidų ir klupčiojimų, vienas kitas skandalas, ginčai dėl nieko, bet suformuota Andriaus Kubiliaus Vyriausybė – ilgaamžiškiausia, nes išsilaikė visą Seimo kadenciją. Matyt, tuo į istoriją įeis 2008–2012 m. Seimas.
Aktualijos 2012-10-01

Po keturių dešimtmečių scenoje pasirodys O. Koršunovo režisuota „Katedra“

Lietuvos nacionalinis dramos teatras su 73-uoju sezonu žiūrovus pasveikino rugsėjo 12 d. viena ryškiausių praėjusio sezono LNDT premjerų – Eimunto Nekrošiaus režisuota Dantės „Dieviškaja komedija“. Iki naujųjų metų LNDT planuoja parodyti daugiau negu 100 repertuarinių spektaklių. Tarp jų – didelio žiūrovų dėmesio sulaukę Oskaro Koršunovo „Išvarymas“, Jono Vaitkaus „Visuomenės priešas“, kitos praėjusio sezono premjeros.
2012-09-17

„Lufthansa“ darbuotojų streikas sukėlė chaosą ir Vilniuje (Papildyta 18.10)

Didžiausiame Vokietijos oro uoste – Frankfurte pasibaigė pirmoji Vokietijos aviacijos kompanijos „Lufthansa“ įgulos streiko diena. Protesto akcija prasidėjo ankstų penktadienio rytą ir tęsėsi iki 13.00 val. vietos laiku. Per aštuonias valandas buvo atšaukti 200 skrydžių - tiek vidaus, tiek ir tarptautiniai. (Papildyta 18.11) Vokietijos darbuotojų kova už savo teises turi atgarsį ir kitose šalyse. Vis dėlto, tai sukėlė ir nepatogumų. Į Vilnių 14.10 val.
2012-08-31
Į viršų