Nesėkmingai Vieningosios lygos pusfinalyje startavo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa, namie po pratęsimo 87:98 (16:29, 16:17, 22:23, 25:10, 8:19) nusileidusi Kazanės „Unics“ klubui.

Savo situaciją šeimininkai susikomplikavo pramiegodami mačo pradžią ir iškart praleisdami atkarpą 0:13. Pirmuosius komandos taškus dėjimu pelnė Mindaugas Kuzminskas, tačiau skirtumas tarp komandų netirpo.

Į kovą dėl pergalės „Lokomotiv-Kuban“ grįžo tik pačioje mačo pabaigoje, kai likus žaisti 2 minutes Kevinas Hervey sumažino skirtumą iki 5 taškų (74:79).

Likus žaisti 14 sekundžių Reggie Lynchas sugebėjo dėjimu išlyginti rezultatą, o nesėkminga lemiama „Unics“ ataka reiškė pratęsimą. Šeimininkai taškais pradėjo ir papildomą atkarpą, tačiau atsitiesę svečiai antruoju bandymu pasiekė pergalę.

M.Kuzminskas Krasnodaro klubui per 41 minutę pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė, blokavo metimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Dėl traumos rungtyniauti negalintis Mantas Kalnietis prieš rungtynes atsiėmė reguliariojo sezono MVP trofėjų.

„Lokomotiv-Kuban“ fantastiškai atsilaikė rungtynėse, kuriose pataikė vos 15 procentų tritaškių (3/19), o varžovai iš toli atakavo net 39 procentų taiklumu (15/38).

Serijoje iki trijų pergalių Krasnodaro ekipa atsiliko 0:1 ir prarado namų aikštės pranašumą, kurį susigrąžinti prieš Europos taurės vicečempionus tikrai nebus lengva.

„Lokomotiv-Kuban“: Kevinas Hervey 24 (4 atk. kam., 1/7 tritaškių), Mindaugas Kuzminskas 14 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Willas Cummingsas 13, Sergejus Dolininas 8.

„Unics“: Johnas Brownas (13 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jamaras Smithas (5 rez. perd.) po 19, Okaro White‘as 17 (4/8 tritaškių), Isaiah Canaanas 12 (2/8 tritaškių), Pavelas Antipovas 15, Nate‘as Woltersas 10 (5 rez. perd.).