Maskvos srities „Chimki“ (8/10) komanda pateko į Eurolygos pralaimėjimų duobę – klupo trečią sykį paeiliui ir aštuntą per dešimt pastarųjų mačų.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namie 81:83 (15:16, 22:20, 11:25, 33:22) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (5/13). Pastaroji pergalėmis pasivijo Kauno „Žalgirį“.

„Zenit“ pirmavo kone visą susitikimą ir ketvirtame kėlinyje turėjo 16 taškų deficitą (48:64), bet tada ėmė artėti. Svarbius taškus rinko Janis Timma, įsijungė ir Aleksejus Švedas, o po Jono Jerebkos metimo komandas skyrė tik 6 taškai – 61:67.

A.Švedas ir Devinas Bookeris tęsė spurtą, kol nepataikė Austinas Hollinsas (68:73), o intrigą „Chimki“ išlaikė iki pabaigos – 74:78. Liko minutė, bet per ją „Zenit“ pergalės nepaleido.

„Chimki“ 30 taškų pridėjo Aleksejus Švedas, 17 – Janis Timma, 10 – Jonas Jerebko, 8 – Devinas Bookeris, 7 – Anthony Gillas.

„Zenit“ 20 taškų surinko Willas Thomasas (8 atk. kam.), 15 – Austinas Hollinsas, 12 – Mateušas Ponitka (8 atk. kam.), 9 – Coltonas Iversonas.