Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo „Telšius“.

Ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 3:0 laimėję kretingiškiai pusfinalyje susitiks su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Vilkaviškio „Perlo“ poros nugalėtoju.

Likus paskutinėms 3 minutėms Ernesto Bružo tritaškis išvedė „Kretingą“ į priekį (65:62), tačiau tuo pačiu atsakė Ignas Razutis (65:65). Tiksint paskutinei minutei Rytis Zabita realizavo dvitaškį (70:67), o kitoje aikštės pusėje kamuolį perėmęs E. Bružas perdavė jį Mindaugui Stašiui, kuris greitoje atakoje dar labiau atitolino svečius (72:67).

Po minutės pertraukėlės I. Razučio tolimas šūvis nubraukė telšiškių deficitą iki vieno metimo (70:72), o likus 14 sekundžių pražangą išprovokavęs Edgaras Danys realizavo 1 baudą iš 2 (73:70).

Tyčia prasižengę kretingiškiai prie baudų metimų linijos nusiuntė „Telšių“ kapitoną Ovidijų Kaminskį, kuris pataikė 1 baudą, bet šeimininkai atsikovojo kamuolį puolime. Visgi Deividas Rasys suklydo lemiamu momentu ir į pusfinalį patekusi „Kretinga“ paskendo euforijoje.

Susitikimo pradžioje kretingiškiams įsivažiuoti sekėsi sunkiai – jie prarado 7 kamuolius ir prametė 7 tolimus metimus bei pralaimėjo pirmąjį ketvirtį (13:19).

Antrajam kėliniui einant į pabaigą šeimininkai toliau kontroliavo rungtynių eigą ir pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklę persvarą (36:26).

Po ilgosios pertraukos „Kretinga“ pradėjo vytis priešininkus ir prieš lemiamą kėlinį nubraukė deficitą iki vieno metimo (53:56).

Kretingos ekipą į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs R. Zabita, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 13 taškų (6/8 dvit., 1/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo E. Danys, per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 efektyvumo balų.

Pralaimėtojams I. Razutis per 29 minutes pelnė 18 taškų (1/7 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Telšiai“: Ignas Razutis 18 (1/7 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Rolandas Jakštas 14 (5/7 dvit.), Valerijus Anisimovas 11 (5/6 dvit.), Ovidijus Kaminskis 8 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Deividas Rasys (8 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (2/8 dvit.) po 7.

„Kretinga“: Edgaras Danys 14 (2/3 trit.), Rytis Zabita 13 (6/8 dvit., 12 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12 (3/9 dvit., 8 rez. perd.), Mantas Ruikis (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Justas Žiubrys (2/3 trit.) ir Ernestas Bružas (2/5 trit.) po 8, Edvinas Alunderis 7 (3/7 dvit., 13 atk. kam.).