BEKO-LKL čempionato mažajame finale iniciatyvą perėmė „Juventus“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 75:64 (16:19, 18:22, 19:13, 22:10) įveikė „Neptūno“ ekipą ir persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 2:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vaidas Čepukaitis pelnęs 16 taškų.

Sąstingis. Ilgai pirmavę „Neptūno“ krepšininkai sustojo trečio kėlinio pradžioje. Svečiai laimėjo atkarpą 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:45).

Pabėgo. Ketvirto kėlinio pradžioje Nikita Barinovas tolimu metimu išlygino rezultatą, Rashaunas Broadusas perėmė kamuolį, Arvydas Šikšnius pataikė iš toli ir svečiai grėsmingai nutolo (58:71). Kazio Maskvyčio auklėtiniai mėgino gelbėtis, tačiau skubėjimas teigiamo rezultato neatnešė ir svečiai iškovojo pergalę.