nikita barinovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikita barinovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikita barinovas“.

Klaipėdoje triumfavę „Juventus“ krepšininkai – per žingsnį nuo bronzos medalių

BEKO-LKL čempionato mažajame finale iniciatyvą perėmė „Juventus“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 75:64 (16:19, 18:22, 19:13, 22:10) įveikė „Neptūno“ ekipą ir persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 2:1. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vaidas Čepukaitis pelnęs 16 taškų. Sąstingis. Ilgai pirmavę „Neptūno“ krepšininkai sustojo trečio kėlinio pradžioje. Svečiai laimėjo atkarpą 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:45). Pabėgo.
2015-06-04

Andersono nesulaikę „Juventus“ krepšininkai turėjo pripažinti „Žalgirio“ pranašumą

BEKO-LKL čempionate Jameso Andersono vedini „Žalgiro“ (30-4) krepšininkai išvykoje 73:68 (18:15, 18:14, 22:18, 21:15) įveikė „Juventus“ (21-13) ekipą.
2015-04-07

Pirmosiose BBL aštuntfinalio rungtynėse „Juventus“ krepšininkai triuškinamai pralaimėjo Rygoje

Dvidešimt keturi taškai. Tokį triuškinantį deficitą Utenos „Juventus“ klubui teks panaikinti atsakomosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio rungtynėse Utenoje, norint pratęsti kovą pirmenybėse. Pirmajame mače vos du tritaškius pataikę uteniškiai svečiuose net 58:82 (12:22, 10:16, 13:23, 23:21) nusileido Rygos „Barons/LDZ“ krepšininkams. Atsakomasis mačas vasario 12 dieną vyks Utenoje.