Dvidešimt keturi taškai. Tokį triuškinantį deficitą Utenos „Juventus“ klubui teks panaikinti atsakomosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio rungtynėse Utenoje, norint pratęsti kovą pirmenybėse. Pirmajame mače vos du tritaškius pataikę uteniškiai svečiuose net 58:82 (12:22, 10:16, 13:23, 23:21) nusileido Rygos „Barons/LDZ“ krepšininkams.

Atsakomasis mačas vasario 12 dieną vyks Utenoje.

Susitikimą gerokai sėkmingiau pradėję aikštės šeimininkai jau po pirmųjų trijų žaidimo minučių įgijo penkių taškų persvarą (7:2), kurią didino viso ketvirčio metu. Įpusėjus kėliniui Pavlo Burenko pataikė du tolimus metimus (16:8), o po pirmųjų dešimties minučių „Barons/LDZ“ persvara jau buvo dviženklė – 22:12.

Antrajame kėlinyje situacija ir toliau nesikeitė. „Juventus“ atakos baigdavosi klaidomis arba netiksliais metimais, o tuo besinaudodami Rygos krepšininkai tik didino savo persvarą. Likus žaisti dvi minutes skirtumas šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų (38:20), bet dvitaškiu ketvirtį baigęs Saulius Kulvietis kiek sumažino svečių atsilikimą – 22:38.

Po didžiosios pertraukos uteniškių žaidimas ir toliau nesiklijavo. Nors svečiams per keturias minutes pavyko pelnyti šešis taškus, Dmitro Gliebovo ir Mateo Kedžo tolimais metimais padidino „Juventus“ deficitą iki triuškinančio – 28:50. Per tris kėlinius nė vieno tritaškio nepataikę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai prieš lemiamas dešimt minučių jau turėjo milžinišką atsilikimą – 35:61.

Niekas nepasikeitė ir ketvirtajame kėlinyje. „Juventus“ deficitas ir toliau buvo milžiniškas, o prieš atsakomąsias rungtynes Utenoje D.Adomaičio auklėtinių laukia itin sudėtinga užduotis – teks panaikinti net 24 taškų deficitą. Pirmąsias rungtynes Latvijos sostinėje „Juventus“ pralaimėjo rezultatu 58:82.

„Juventus“ komandai 13 taškų pelnė Vaidas Čepukaitis (9 atk. kam.), 11 – Rashaunas Broadusas (dvitaškiai 5/12), 9 – Saulius Kulvietis (dvitaškiai 4/5, 6 kld.), 8 – Arvydas Šikšnius (dvitaškiai 2/9), 7 – Valdas Dabkus, 5 – Edgaras Stanionis, 3 – Ovidijus Varanauskas, 2 – Nikita Barinovas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Dmitro Gliebovas (23 tšk., dvitaškiai 8/12), Kasparas Kambala (18 tšk., dvitaškiai 8/12, 12 atk. kam.) bei Pavlo Burenko (17 tšk.).