Ketvirtą Dakaro ralio dieną lenktynininkams teko ilgiausios šiame maratone trasos išbandymas. Iš viso jiems antradienį reikia įveikti 717 km trasą, kurioje yra net 429 km greičio ruožas. Puikiai šią trasą įveikė lietuvis motociklininkas Gintautas Igaris, savo poziciją bendroje įskaitoje pagerinęs 9 vietomis. Tuo tarpu lietuviškas automobilio ekipažas, Benediktas Vanagas ir Saulius Jurgelėnas, finišavo be didesnių problemų ir savo klasėje užėmė 74 vietą rašo gazas.lt.

Automobilių klasėje lyderiai jau finišavo. Pirmąją vietą čia užėmė 2011-ųjų Dakaro čempionas ir 2012-ųjų Londono olimpinių žaidynių šaudymo į skriejančius taikinius bronzos medalio laimėtojas Nasseras Al-Attiyah. Jis nuo antroje vietoje likusio prancūzo Guerlaino Chicherit atitolo 36 s. Trečioje vietoje liko iki pat paskutinio sektoriaus lyderiams grasinęs Stephanas Peterhanselis – jis nuo G.Chicherit atsiliko 41 s.