Vilniaus „Wolves“ patyrė didžiausią pralaimėjimą klubo istorijoje. Sostinės klubas trečiadienį Europos taurėje 31 tašku nusileido Paryžiaus „Paris“ krepšininkams (79:110), o po mačo Kęstutis Kemzūra buvo ir nusiminęs, ir emocionalus.

„Neturiu daug ką pasakyti. Nuo antrosios antrojo kėlinio pusės Paryžiaus komanda perėmė iniciatyvą, nes mes skubėjome, priėmėme negerus ir prastus sprendimus.

Mūsų problema buvo gynyba greitose atakose, ypač antrajame kėlinyje. Mes tiesiog negalėjom jų sustabdyti. Jie turėjo puikų vakarą atakuojant krepšį, Bandėme kautis, bet to neužteko. Tai yra didžiulis nusivylimas, sveikinimai Paryžiaus komandai, mums nepavyko jų sustabdyti“, – sakė K. Kemzūra.

„Wolves“ mačą pradėjo pakiliai – 11:5, tačiau vėliau sugėrė spurtą 2:19 ir pradėjo byrėti (13:24). Skirtumas prieš pertrauką galiausiai išaugo iki triuškinančio (35:58).

Paklaustas, kas nutiko komandai tuo metu, K.Kemzūra pratrūko.

„Jūs buvote rungtynėse, kodėl jūs visada manęs klausiate, kas buvo? Ar aš tik vienas buvau tose rungtynėse?“, – emocingai kalbėjo specialistas.

Žurnalistui įsiterpus, kad treneris už žurnalistus geriau mato rungtynes, K.Kemzūra atšovė: „Jūs ekspertai esate, atsiprašau. Kas buvo? Taip ir buvo. Mes kažkur perskubėjome, buvo kelios klaidos pirmajame ketvirtyje, tiesiog paėmėme ir nesustabdėme, o jie nubėgo. Gali kalbėti apie taktikas. Ruošėmės ir taip toliau. Kad tą žaisti, reikia sugrįžti, reikia apsiginti.

Mes šito nepadarėme. Šitai buvo akcentuojama nuo pat pradžių. Mes to nepadarėme. Galima daug kalbėti ir galima trumpai kalbėti. Pažiūrėkite į jų procentus – 70 dvitaškių, 50 tritaškių. Jie metė kai kuriuos metimus į veidą, per rankas ir taip toliau, bet jie metė tik 13 baudų. Mūsų šiandien nebuvo. Tiesiai pasakysiu – mūsų šiandien nebuvo“.

Ar jūsų komandai įmanoma sustabdyti T.J.Shortsą?

Šiandien tenka pripažinti jo talentą, ką galiu pasakyti. Jeigu mes turėtume Jeffą Taylorą ir Rasheedą Sulaimoną, galbūt kalbėtume šiek tiek kitaip.

Kokį įspūdį palieka „Wolves“ naujokas Garrisonas Brooksas?

Aš manau, kad jis visai neblogai sužaidė tas kelias minutes, reikėjo galbūt daugiau duoti. Nenorėjau jo mesti į ugnį, bet tiek, kiek jis išėjo – nieko nesugadino. Nusiėmė kamuolių, krito ant kamuolio, pats įmetė. Palieka gerą įspūdį. Manau, kad jis mums padės dar daugiau.

elgiasi taip kaip elgiasi ir komandos savininkas ... su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi
babkių komanda. I skūrą visi jiems krėskite aikšteleje. Tegu eina vėjais Žiemelio babkės :)