Miucheno „Bayern“ klubas „DFB Pokal“ taurės pirmojo etapo rungtynėse 4:0 sutriuškino Miunsterio „Preussen“ futbolininkus.

Tiesa, šiose rungtynėse esminis akcentas buvo ne bavarų pergalė prieš trečiojo Vokietijos diviziono klubą, o sirgalių protestas.

Sužaidus pusvalandį į aikštę pabiro beveik du šimtai teniso kamuoliukų. Taip  „Bayern“ sirgaliai protestavo prieš taurės tvarkraštį, kuris, jų nuomone, buvo sudarytas neteisingai.

Jau paskelbta, kad grandų klubas už tokį sirgalių veiksmą sulauks piniginės baudos. Miuncheno ekipa turės sumokėti 65 tūkstančių eurų. Paskaičiuota, kad kiekvienas ant stadiono vejos išmestas kamuoliukas „Bayern“ piniginę paplonins 350 Eur.

Beje, rungtynės pasižymėjo ir dėl Miunsterio fanų elgesio – prieš rungtynes sirgaliai užkūrė pirotechnikos gaminius, todėl mačas buvo kuriam laikui atidėtas.

Ericas Maximas Choupo-Motingas 9-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Jamalis Musiala 18-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau vartininkas Johannesas Schenkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Konradas Laimeris 40-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Fransas Kratzigas pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Mathysas Telis 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Luca Bazzoli 75-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

M.Telis 86-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Bayern“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.