Kazio Maksvyčio treniruojamas Permės „Parma“ klubas su Adu Juškevičiumi ir Eigirdu Žukausku žengė į finalinį FIBA Čempionų lygos atrankos etapą.

Lietuviškoji komanda rezultatu 82:69 (20:13, 18:14, 21:16, 23:17) įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkus iš Prancūzijos.

24 minutes ant parketo praleidęs A.Juškevičius pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo tarpu E.Žukauskas per 33 minutes pasižymėjo 14 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 8 atkovotais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais, 1 klaida, 2 pražangomis ir 24 naudingumo balais.

Rezultatyvumu lietuvį pranoko tik Jeremiah Hillas, kurio sąskaitoje – 17 taškų. 11 pridėjo Artiomas Parakhouski (10 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 22 taškus įmetė Scottas Bamforthas (8 rez. perd.), 16 – TaShawnas Thomasas, po 10 – Matthieu Gauzinas ir Terry Tarpey.

Verta paminėti, kad buvęs NBA krepšininkas Dante Cunninghamas prancūzui klubui per 20 minučių surinko 5 taškus ir atkovojo 8 atšokusius kamuolius.

Finaliniame etape K.Maksvyčio auklėtiniams teko varžovas iš Ukrainos – Kamianskės „Prometey“.