Sunkia pergale antrąjį FIBA Europos taurės turnyro etapą pradėjo Permės „Parma“ (1/0) komanda, kuriai vadovauja Kazys Maksvytis.

Lietuvio auklėtiniai svečiuose 72:70 (33:12, 19:17, 10:22, 10:19) nukovė Varšuvos „Legia“ (0/1) krepšininkus.

Pergalingus taškus likus žaisti minutę iki mačo pabaigos baudų metimais pelnė Aleksandras Platunovas (72:70). Per likusį laiką aikštės šeimininkai dukart mėgino išsigelbėti ir išplėšti pratęsimą, tačiau abu dvitaškiai skriejo pro šalį ir pergalė atiteko Rusijos ekipai.

Nugalėtojų gretose Adas Juškevičius per 32 minutes pelnė 7 taškus (1/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Eigirdas Žukauskas rungtyniavo taip pat 32 minutes, per kurias pasižymėjo 10 taškų (1/3 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 8 atkovotais, 3 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, klaida, 2 pražangomis ir 17 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai Permės klubo gretose rungtyniavo 18 taškų įmetęs A.Platunovas.

Lenkų komandoje išsiskyrė Jure Skifičius ir Raymondas Cowelsas, kurių sąskaitoje – po 14 taškų.