Ketvirtąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) Rytų konferencijoje užimantis bei vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinęs Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (42 pergalės ir 34 pralaimėjimai) klubas ketvirtadienį namuose 98:101 (26:26, 29:19, 30:32, 13:24) pralaimėjo vienuoliktojoje pozicijoje Rytuose esantiems Čikagos "Bulls" (30/45) krepšininkams, nors antrajame kėlinyje ir turėjo 17 taškų persvarą.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 23 taškus, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po triskart suklydo bei prasižengė. Per 28 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas pataikė 9 dvitaškius iš 18 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Sėkmingiausiai "Cavaliers" gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 33 taškai, 5 sugriebti bei 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 2 blokuoti varžovų metimai. 11 taškų į svečių krepšį įmetė Delonte`as Westas, 10 - Wally Szczerbiakas.

Nugalėtojų, kurie nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją išvykoje, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Larry Hughesas (25 tšk.), Benas Gordonas (24 tšk.), Luolas Dengas ir Andresas Nocionis (po 15 tšk.) bei Joakimas Noah (10 taškų).

Likusių ketvirtadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Sakramento "Kings"- Los Andželo "Clippers" 110:98.

Rezultatyviausi žaidėjai "Kings":  Kevinas Martinas 26 taškai, Franciscas Garcia 17t., Mikki Moore'as 16t.; "Clippers": Corey Maggette 28t.,  Nickas Fazekasas 18t., Eltonas Brandas 15t.

Portlendo "Trail Blazers"- Hiustono "Rockets" 86:95.

"Trail Blazers": LaMarcusas Aldridge'as 23t., Jarrettas Jackas 19t., Travisas Outlaw 14t; "Rockets": Tracy's McGrady's 35t., Aaronas Brooksas 12t., Dikembe Mutombo 11t.