jarrettas jackas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jarrettas jackas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jarrettas jackas“.

Jono Valančiūno komanda namie pralaimėjo antrąsias NBA lygos rungtynes iš eilės

Antrą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono namų rungtynėse patyrė, tačiau antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje išsaugojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas (33 pergalės ir 17 pralaimėjimų). Trečiadienį 19,8 tūkst.
2015-02-05

Apgailėtinas žaidimas: NBA gynėjas varžovo sportbatį sviedė į tribūnas

Penktadienį San Franciske vykusiose NBA rungtynėse tarp „Golden State Warriors“ ir Filadelfijos „Sixers“ klubų įvyko nemalonus kuriozas. „Golden State Warriors“ gynėjas Jarrettas Jackas pagriebė ir nušvietė varžovo Dorrello Wrighto pamestą sportbatį tiesiai į tribūnas. „Sixers“ klubo treneriams teko prašyti minutės pertraukėlės, kad žaidėjas galėtų atgauti batą.
2012-12-30

Darius Songaila vėl nežaidė, o „Wizards“ patyrė nesėkmę

Eilinę nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė be traumuoto Dariaus Songailos rungtyniavusi Vašingtono „Wizards“ ekipa, kuri svečiuose 115:124 (28:30, 24:29, 24:33, 39:32) nusileido Indianos „Pacers“ klubui. 31 tašką svečių ekipai surinko Caronas Butleris (13 atk.kam.), 29 - Antawnas Jamisonas, 19 - Javaris Crittentonas, 12 - Andray Blatche'as, 9 - Nickas Youngas. Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Danny Grangeris (31 tšk.), Brandonas Rushas (29 tšk.
2009-03-30

„Nuggets“ išvykoje neatsilaikė prieš „Pacers“, L. Kleiza pelnė 8 taškus

Indianapolio „Pacers“ ekipa namuose rezultatu 100:94 (28:29, 17:12, 23:34, 32:19) palaužė Denverio „Nuggets“ klubą, kuriame žaidžia Linas Kleiza. Lietuvis per aikštelėje praleistas 24 minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų) bei atkovojo 3 kamuolius. „Nuggets“ klube rezultatyviausiai žaidė 27 taškus pelnęs Chauncey Billupsas, Carmelo Anthony pridėjo 20, Nene Hilario 12 (10 atk. kam.
2009-03-02

D. Songailos klubas iškovojo retą pergalę

Vienuoliktąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa, kuri namuose 119:117 (29:37, 32:26, 31:31, 27:23) palaužė Indianos „Pacers“ krepšininkus. Pergalingus du taškus aidint finalinei mačo sirenai pelnė Caronas Butleris, kurio sąskaitoje šiose rungtynėse 35 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.
2009-02-09

L. Kleizos klubas sutriuškino „Pacers“

NBA lygos rungtynėse Denverio „Nuggets“ klubas namuose rezultatu 135:115 (40:28, 34:42, 23:22, 38:23) sutriuškino Indianapolio „Pacers“ ekipą. Linas Kleiza iš viso aikštelėje praleido 24 minutes ir per jas pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 0/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Antrajame kėlinuke lietuvis buvo nubaustas technine pražanga. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 25 taškus pelnęs Kenyonas Martinas (7 atk. kam.
2009-01-06

NBA lygoje – skaudi „Wizards“ nesėkmė ir svarbi „Nuggets“ pergalė

Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate buvo sužaisti devyni susitikimai. „Lietuviškiems“ klubams sekėsi skirtingai – Dariaus Songailos „Wizards“ savo aikštėje patyrė triuškinimą pralaimėjimą, o Denverio „Nuggets“ su Linu Kleiza svečiuose palaužė „Mavericks“ ekipą. Rytų konferencijos autsaiderė Vašingtono „Wizards“ komanda su Dariumi Songaila namuose 98:118 (27:33, 21:29, 35:25, 15:31) pralaimėjo Indianos „Pacers“ krepšininkams. D.Songaila per 11 min.
2008-12-16

„Celtics“ iškovojo dvyliktą pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate sekmadienį absoliuti lyderė ir nugalėtojos titulą ginanti Bostono „Celtics“ komanda svečiuose po pratęsimo 122:117 (32:22, 23:35, 23:24, 27:24; 17:12) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus ir iškovojo 12-ąją pergalę iš eilės. Bostono komandoje (20 pergalių/2 pralaimėjimai) pasižymėjo Ray'us Allenas. Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs „Celtics“ gynėjas pelnė 35 taškus.
2008-12-08

„Kavalieriai“ paleido pergalę iš savo rankų

Ketvirtąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) Rytų konferencijoje užimantis bei vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinęs Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (42 pergalės ir 34 pralaimėjimai) klubas ketvirtadienį namuose 98:101 (26:26, 29:19, 30:32, 13:24) pralaimėjo vienuoliktojoje pozicijoje Rytuose esantiems Čikagos "Bulls" (30/45) krepšininkams, nors antrajame kėlinyje ir turėjo 17 taškų persvarą.
2008-04-04

L. Kleiza prie „Nuggets” ekipos pergalės prisidėjo 15 taškų

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas pirmadienį svečiuose po pratęsimo 105:103 (20:14, 30:30, 28:24, 22:22, 5:3) nugalėjo Portlendo "Trail Blazers" krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, po dukart suklydo bei prasižengė.