Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda pergalingai pradėjo Romoje vykstantį „Nike International Junior Classification Tournaments“ turnyrą. Pirmosiose C grupės rungtynėse kauniečiai 76:57 56:44 (17:15, 20:7, 19:22, 20:13) įveikė Berlyno „Alba“ krepšininkus.

21.30 val. „Žalgiris“ lemiamose C grupės rungtynėse susitiks su „Stella Azzura“ ekipa, kuri pirmosiose rungtynėse 81:79 palaužė „Alba“ klubą. Grupių nugalėtojai pateks į pusfinalius, kurių laimėtojai užsitikrins vietą į Berlyne vyksiantį pagrindinį aštuonių komandų turnyrą.

Nors susitikimą penkiais taškais iš eilės pradėjo vokiečiai, „Žalgiris“ atsakė spurtu 12:4 ir po Karolio Babkausko bei Tauranto Tamošiūno tritaškių išsiveržė į priekį - 12:9. Nedidelę persvarą kauniečiai išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, kuri laimėjo rezultatu 17:15.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ ekipa ėmė po truputį didinti savo persvarą ir po Rolando Jakšto dėjimo pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 25:15. Per likusį laiką kauniečiai dar labiau atitolo ir įpusėjus mačui jau turėjo penkiolikos taškų pranašumą - 37:22.

Po didžiosios pertraukos jaunieji žalgiriečiai ir toliau nesunkiai išlaikė dviženklę persvarą. Nors „Alba“ krepšininkams pavyko truputį sumažinti savo deficitą, kauniečiai po trijų kėlinių priekyje - 56:44.

Paskutiniame ketvirtyje Vokietijos ekipa jau nebesugebėjo pasipriešinti „Žalgirio“ klubui, kuris iškovojo pergalę rezultatu 76:57.

„Žalgiris“: V.Čižauskas 14, G.Staniulis 12 (dvitaškiai 4/4, baudos 4/4), K.Babkauskas ir R.Jakštas - po 10.

„Alba“: B.Wenzelas 15, M.Bogdanovas 11, K.Kleinas 10.