0

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione pasirodymą be pralaimėjimų tęsia Elektrėnų „ESSM/Energija“, kuri iškovojo jau šeštą pergalę iš eilės, šįkart nepasigailėjusi paskutinėje diviziono vietoje esančiosVilniaus VNA – 10:2 (5:0, 3:0, 2:2), praneša „hockey.lt“.

Elektrėnų klubas visus uždavinius išsisprendė pirmajame kėlinyje, kai pelnė net 5 įvarčius. Varžovams keliai vartų link buvo visiškai uždaryti.

Tik trečiajame kėlinyje Vilniaus VNA sugebėjo pelnyti du įvarčius ir sužaisti kėlinį lygiosiomis, tačiau rungtynių nugalėtojas jau seniai buvo aiškus.

Dvikovoje pasižymėjo „ESSM/Energijos“ naujokas rusas Ilja Zagretdinovas, kuris debiutinėse klubo rungtynėse surinko net 5 naudingumo balus – 2 įvarčiai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„ESSM/Energija“ – VNA 10:2 (5:0, 3:0, 2:2). „ESSM/Energija“: I.Zagretdinovas 3, L.Rimkus 2, R.Aliukonis, J.Vėželis, V.Jagelavičius, D.Uginčius, D.Kulevičius po 1 įvartį. VNA: D.Rimkus, D.Četvertakas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „ESSM/Energija“    6  6 0 0 0  49:14  18

2. Elektrėnų ESC                7  5 0 0 2  45:35  15

3. Kėdainių LRK                 7  2 1 1 3  33:37   9

4. Rygos „Cetra“                6  2 1 0 3  21:24   8

5. Kaliningrado „Delovaja rus“  6  1 1 1 3  41:45   6

6. Vilniaus VNA                 8  1 0 1 6  11:30   3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.