Kovas Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey„) pradėjo ir Madrido „Real“ klubas, kuris praėjusiame sezone triumfavo šiame turnyre. „Real„ naują Karaliaus taurės sezoną pradėjo maču su „Ponferradina“ ekipa.

Ne stipriausios sudėties žaidęs „karališkasis" klubas rungtynes pradėjo ne kaip, mat kova buvo apylygė. Tiesa, Jose Mourinho auklėtiniai turėjo daugiau progų, bet jų nerealizavo.

Pirmasis šio mačo įvartis krito 29-ą minutę, kai po „Real" saugo Sami Khedira atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą vienu lietimu pasiuntė puolėjas Jose Maria Callejonas.

Sekančio įvarčio stadione susirinkusiems fanams teko laukti gan ilgai, mat jis buvo pasiektas tik 74-ą minutę, kai pagaliau pasižymėjo prieš tai vieną progą po kitos švaistęs saugas „Real" saugas Cristiano Ronaldo.

Šios varžybos taip ir baigėsi, „Real„ pergale rezultatu 2-0. Verta paminėti, kad „Los Blancos“ mačą baigė mažumoje, mat už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo išvarytas Raulids Albiolis, kuris praleis atsakomąjį susitikimą su „Ponferradina".

Visi rezultatai:

„Ponferradina„ 0 - 2 „Real Madrid“

29' [0 - 1] Jose Maria Callejon

74' [0 - 2] Cristiano Ronaldo

69' Raul Albiol („Real Madrid")

„Cadiz„ 0 - 0 „Valencia“