ponferradina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ponferradina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ponferradina“.

Trečiosios lygos futbolininką pradžiugino J. Mourinho dovana

Madrido „Real“ klubas gali pasigirti ne tik vienais geriausių pasaulio futbolininkų, tačiau ir bene daugiausiai dėmesio sulaukiančiu treneriu Jose Mourinho. Portugalo charizma buvo galima dar sykį įsitikinti po Karaliaus taurės turnyro mačo su trečiosios lygos „Ponferradina“ ekipa, kurį „Real“ be vargo laimėjo 5-1. Pasibaigus rungtynėms gynėjas Dani Carrilas priėjo prie Mourinho ir mandagiai paspaudęs ranką paprašė suvenyro - „Real“ emblema pažymėto sportinio švarkelio.
2011-12-23

„Real” užtikrintai žengė į Karaliaus taurės aštuntfinalį

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey“) Madrido „Real“ klubas be didesnio vargo žengė į aštuntfinalį. Šį titulą ginanti ekipa atsakomąjį mačą prieš „Ponferradina" laimėjo 5-1. „Real" rungtynes pradėjo neblogai ir 25-ą minutę išsiveržė į priekį po Jose Maria Callejono įvarčio. Kėlinio pabaigoje saugas Nuri Sahinas rezultatą padvigubino. Antrasis kėlinys prasidėjo greitu „karališkojo“ klubo įvarčiu, kuomet pasižymėjo jaunasis vidurio gynėjas Raphaelis Varane'as.
2011-12-20

Karaliaus taurė: „Real” startavo pergalingai

Kovas Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey„) pradėjo ir Madrido „Real“ klubas, kuris praėjusiame sezone triumfavo šiame turnyre. „Real„ naują Karaliaus taurės sezoną pradėjo maču su „Ponferradina“ ekipa. Ne stipriausios sudėties žaidęs „karališkasis" klubas rungtynes pradėjo ne kaip, mat kova buvo apylygė. Tiesa, Jose Mourinho auklėtiniai turėjo daugiau progų, bet jų nerealizavo.