Dėl 17–32 vietų kovojančių ekipų akistatoje Kanados rinktinė (2/2) pasiekė triuškinamą pergalę ir P grupės mače 126:71 (31:13, 32:22, 36:15, 27:21) nušlavė Jordaniją (0/4).

Kanadiečiams šis mačas tapo lengvu pasivaikščiojimu, kadangi vos kelias minutes jordanai priešinosi labiau. Antrojo kėlinio pabaiga nežadėjo nieko gero ir leido Kanadai pabėgti labiau, o galiausiai po trijų kėlinių skirtumas siekė jau 49 taškus – 99:50. Paskutinis kėlinys teliko kaip formalumas, kurio metu Kanada tik pratęsė galingo puolimo demonstravimą.

Kanada pataikė 24 tritaškius iš 44 šiose rungtynėse.

Kitas susitikimas kanadiečių lauks su vokiečiais, kol kas turinčiais vieną pergalę sąskaitoje. Jordanija kausis su Senegalu.

Kanada: Kyle’as Wiltjeras 29, Conoras Morganas 14, Melvinas Ejimas 13, Cory Josephas 11 (8 rez. perd.), Kevinas Pangosas 10.

Jordanija: Daras Tuckeris 13, Aminas Abu Hawwas 11, Ahmadas Al Dwairi ir Mahmouda Abdeenas – po 8.