Dvi pastarąsias rungtynes paeiliui Eurolygoje laimėjusi Barselonos „Barcelona“ (10-5) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus, šios serijos nepratęsė ir patyrė nesėkmę. Katalonai šį kartą svečiuose 83:84 (20:20, 18:21, 21:21, 24:22) krito prieš Valensijos „Valencia“ (7-8) krepšininkus.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis per 3 minutes spėjo pelnyti tašką (0/1 dvit., 1/2 baud.), išprovokuoti pražangą, po kartą suklysti ir prasižengti bei surinkti -2 naudingumo balus.

Visų rungtynių metu vyko atkakli dvikova. Tik ketvirtajame kėlinyje pirmą kartą po spurto 7-0 aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (69:79). Visgi, tai nepalaužė svečių iš Barselonos.

Pastarieji atsitiesė ir sumažino deficitą iki minimalaus (80:81). Likus 15 sekundžių, Chrisas Jonesas sumetė abu baudų metimus (80:83). Kitoje atakoje Nicolas Laprovittola prametė tritaškį, o tas pats Ch.Jonesas dar kartą stojo prie baudų metimo linijos.

Šį kartą pataikė tik vieną metimą (80:84). To užteko, kad pergalė būtų pasiekta. Tiksint paskutinėms sekundėms tritaškį smeigė Nikola Kaliničius, tačiau tai jau nieko nekeitė rungtynėse.

Pergalė atiteko Valensijos ekipai – 83:84.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 28 (2/6 dvit., 6/11 trit., 6/7 baud., 7 rez. perd., 31 n. b.), Janas Vesely 14, Nikola Mirotičius 11 (1/8 trit.), Kyle‘as Kuričas 10, Tomašas Satoransky 6.

„ Basket“: Jasielas Rivero 16 (5/6 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), Bojanas Dubljevičius 14, Jaredas Harperis 11 (5 rez. perd.), Klemenas Prepeličius, Jamesas Webbas ir Chrisas Jonesas (7 rez. perd.) po 9