• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
Renata Kovtun (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

 „Prieš vėją nepapūsi. Pasauliniame lygyje 80 proc. šio sporto atstovių turi chirurgų patobulintą krūtinę, - atvirai tv3.lt sakė bikinio kategorijos atstovė Renata Kovtun. - Laikantis dietos, dėl kūno svorio kaitos, mažesnio riebalų kiekio ar gimdymo krūtinės forma kinta. Tam, kad visos proporcijos išliktų moteriškai patrauklios ši intervencija yra tiesiog natūraliai sekantis žingsnis“.

 „Prieš vėją nepapūsi. Pasauliniame lygyje 80 proc. šio sporto atstovių turi chirurgų patobulintą krūtinę, - atvirai tv3.lt sakė bikinio kategorijos atstovė Renata Kovtun. - Laikantis dietos, dėl kūno svorio kaitos, mažesnio riebalų kiekio ar gimdymo krūtinės forma kinta. Tam, kad visos proporcijos išliktų moteriškai patrauklios ši intervencija yra tiesiog natūraliai sekantis žingsnis“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Nes jokio sporto ar kitų „stebuklų“ pagalba krūtinė neužaugs ir nepasikeis“, - pečiais traukė septynis metus sportuojanti moteris.

REKLAMA

- Kas pačią paskatino dalyvauti bikinio varžybose? - paklausiau sportininkės.

- Varžybos man yra galimybė įsprausti save į laiko rėmus, siekiant kas kartą gerinti rezultatus. Tas ribotas laikotarpis motyvuoja ir neleidžia sustoti.

- Ar pameni pirmuosius žingsnius sporto salėje, kas paskatino joje apsilankyti?

- Sportas man pakeitė šokius, taip pat esu dirbusi aerobikos trenere. O treniruokliais „užsikrėčiau" draugo dėka. Laukdavau jo sporto salėje po treniruočių ir vieną dieną tą laukimą nusprendžiau išnaudoti tikslingai. Nuo tos dienos nesustojau. Taigi su treniruokliais „draugauju“ apie 7 metus. Tačiau tas sportas, dabar man atrodo, buvo tik mankšta lyginant su dabartiniu krūviu. Profesionaliai sportuoju tik 2 metus.

REKLAMA
REKLAMA

- Prieš kelis metus sugebėjai įklimpti į nedidelį skandalą, parašiusi viešą laišką apie šią sporto šaką? Kokios mintys kyla dabar?

- Tas konfliktukas... Manau, pasielgiau teisingai. Tai pagaliau sujudino senas nusistovėjusias taisykles kultūrizmo bei fitneso teisėjavime. Žinoma, šalis maža, todėl didesnėms permainoms reikės dar nemažai laiko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

- Kokia turi būti moteris vyro gyvenime?

- Nežinau, kokios moters reikia vyrui. Galiu tik pasakyti kaip moteriškumą suprantu aš. Moteriškumas, pirmiausia, tai yra švelnumas bei mokėjimas palaikyti artimą žmogų. Tačiau vizualinė informacija turi didelę įtaką gyvenime. Reikia mokėti spindėti vidumi per išorę. Pasitikėjimas vienas kitu, saugumo jausmas yra labai svarbu. Kiekvienas vyras nori šalia turėti gražią, šiltą, linksmą ir rūpestingą moterį. Esu šeimyniška ir trapi, bet tik tam vieninteliam. Tikiu, kad ištikimybė niekada nenuvertės. Manau, moteris turi teisę būti silpna, nes stiprus turi būti vyras. Iki mano širdies prisibelsti nėra lengva. Saugau savo jausmus... Reikia daug kantrybės bei mokėti rodyti dėmesį, bet neįkyrėti. Romantika ir gebėjimas elgtis spontaniškai - privalumas. Esu išranki. Manau, save gerbianti moteris tokia ir turi būti.

REKLAMA

- Prabangus automobilis, vila prie ežero, kovinis šuo – ar tai yra tikras vyras? Ką manai apie lietuvius vyrus?

- Visa prabanga yra tik laiko klausimas. Tai galima kurti kartu. Šunį taip pat rinktumės kartu. Man patinka lietuviai. Tikrai yra daug mokančių vertinti moteriškumą. O kvailumas nepriklauso nuo tautybės. Man pasisekė, kad tokių nesutinku.

REKLAMA

- Iš kur atsirado drąsos per varžybas po sceną vaikščioti vos su bikiniu? Nė kiek nekausto vyrų žvilgsniai ir tam tikros jų replikos?

- Scenoje esu praleidusi pusę savo gyvenimo. O su bikiniu pliaže pasirodome vos išvydę saulutę. Taigi šis klausimas man tolygus „Ar prie jūros dėvite kailinius?“ Replikuoti gali nebent moterys ir tai tik už nugaros. Tačiau tos moterys, kurias aš sutinku, klausia tik mano patarimų bei negaili komplimentų. Tai ypač malonu. O iš vyrų girdžiu tik susižavėjimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

- Kas yra sudėtingiausia ruošiantis varžyboms?

- Griežta dieta priešvaržybiniu laikotarpiu yra tikras išbandymas. Dėl to tokiu metu sportininkai tikrai stengiasi vienas kitą palaikyti. Tai padeda morališkai išlaikyti pusiausvyrą. Man labai sunku gyventi be saldumynų. Mityba tampa labai ribota ir vienoda, todėl valgymas - tik jėgų palaikymui. Padidėja psichologinis jautrumas. Senka jėgos. Todėl po varžybų didžiausias visų sportininkų laimėjimas yra diena, kai leidžiama valgyti viską. Bet tik viena diena, po kurios vėl privaloma grįžti į nuolatinį režimą.

REKLAMA

- Kokie yra tikslai šiame sporte?

- Tikslai šiame sporte auga su kiekvienu pasiekimu. Niekada negali sustoti. Visada turi stebėti bendras proporcijas. Pavyzdžiui, paauginai užpakaliuką, žiūri, jau pečiai atsilieka. Užsiimi pečiais - jau nugara per siaura. Tai nuolatinis procesas. Todėl per varžybas geriausiai gali save palyginti ir matyti, kur dar reikia pasispaust. O konkurencija vis didėja. Labai džiaugiuosi, kad šis sportas susilaukia vis daugiau pasekėjų.

REKLAMA

- Ką galėtumei palinkėti visoms merginoms, kurios galvoja ruoštis bikinio varžyboms?

- Reikia labai aiškiai suprasti, kad patirsite tikrai sunkių išbandymų laikantis dietos, daug laiko atiduosite sporto salei ir rezultatai tikrai neateis po pusmečio. Užlipus ant scenos turite būti tiek stipri, kad nepalūžtumėte ir nepultumėt į savęs nuvertinimo neviltį, ištikus pirmai nesėkmei. Pralaimėjimas neturi įtakoti jūsų asmenybės. Tai turi būti tik žingsnis link naujų tikslų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų