Jonavos klubas buvo sudaužytas FIBA Europos taurės mūšyje

Triuškinamą nesėkmę FIBA Europos taurės turnyre patyrė Jonavos „CBet“ (0/3) krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namų arenoje 67:91 (15:17, 15:22, 22:20, 15:32) nusileido Stambulo „Bahčešehir Koleji“ (3/0) ekipai.

Šeimininkams Strahinja Micovičius pelnė 18 taškų, Ivanas Gandia-Rosa surinko 15. Nugalėtojams buvęs žalgirietis Tyleris Cavanaugh įmetė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Jonavos klubas laikėsi tris kėlinius, kuris po 30 žaidimo minučių atsiliko 52:59. Paskutinį ketvirtį Stambulo klubo legionierius T.Cavanaugh pradėjo tritaškiu ir skirtumas tapo dviženklis.

Vėliau svečiai vienu metu pelnė 14 taškų be atsako bei Jonava buvo tiesiog daužoma. Vienu metu komandas skyrė 28 taškai, o visą kėlinį „CBet“ pralaimėjo 15:32. „CBet“ kitas rungtynes FIBA Europos taurės turnyre išvykoje žais su „Sporting CP“ krepšininkais, o „Bahčešehir Koleji“ svečiuose susitiks su Varšuvos „Legia“ ekipa.

„CBet“: Strahinja Micovičius 18 (3/5 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Ivanas Gandia-Rosa 15 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Michaelas Hughesas 12 (5/10 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Aleksandaras Marelja 9 (1/4 trit., 4 kld.), Justas Tamulis 6 (2/4 trit.), Edvinas Šeškus 4, Mike Lewis 3 (1/4 trit.).

„Bahčešehir Koleji“: Axelas Bouteille 23 (2/5 dvit., 6/10 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jerry Boutsiele (7/11 dvit., 12 atk. kam.) ir Tyleris Cavanaugh (5/6 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.) po 19, Philipas Scrubbas 15 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Tony Tayloras 9 (4 rez. perd.), Berkay Candanas (1/4 trit., 5 atk. kam.) ir Arca Tuluoglu (4 rez. perd.) po 3.