Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama  Naujojo Orleano  „Pelicans“  (10/9) komanda, kuri namuose 124:114 (39:24, 24:24, 34:33, 22:33) įveikė Filadelfijos „76ers“ (12/6) klubą, kurie žaidė be lyderio.

Lietuvis per 32 minutes įmetė 19 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir penkis kartus prasižengė.

„Pelicans“ labai gerai pradėjo rungtynes ir iškart šovė į priekį. Po spurto 14:4 jie jau vienu metu pirmavo 21:8. Skirumas išaugo o po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo jau 68:48.

„Pelicans“ lir vėliau abai užtikrintai puolė ir kontroliavo mačo eigą. Jie pirmavo visų rungtynių metu, antroje mačo dalyje varžovai priartėti niekaip nesugebėjo ir galiausiai JV atstovaujamas klubas įsirašė pergalę.

Nugalėtojams Zionas Williamsonas per 33 minutes pelnė 33 taškus (11/12 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ susitikime nepadėjo sunegalavęs Joelis Embiidas. Jų gretose rezultatyviausias rungtynėse buvo Tyrese'as Maxey, surinkęs 33 taškus.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), C.J. McCollumas 20 (5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19 (6 atk. kam.), Jordanas Hawkinsas 16, Brandonas Ingramas 15 (6 rez. perd.).

„76ers“: Tyrese'as Maxey 33. De'Anthony Meltonas 17 (6 rez. perd.), Tobiasas Harrisas ir Robertas Covingtonas (7 atk. kam.) po 12, Patrickas Beverley 11 (7 rez. perd.).