Dėl vietos įkrintamosiose varžybose kovojanti Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/43) su Jonu Valančiūnu patyrė nesėkmę. Lietuvio klubas namuose 103:107 (32:22, 25:36, 27:26, 19:23) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (30/44) krepšininkams, kurie pasiekė trečią pergalę paeiliui.

29 minutes aikštėje praleidęs J.Valančiūnas pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 3 klaidas bei 4 sykius prasižengė.

6 rezultatyvūs perdavimai yra šio sezono lietuvio rekordas. Geriausias lietuvio karjeros pasiekimas yra 12 rezultatyvių perdavimų.

Aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (30:20). Nepaisant to, greitai jis ištirpo ir antrajame ketvirtyje priekyje buvo jau svečiai (44:45).

Vėliau kova buvo apylygė. Situacija vėl pasikeitė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai San Antonijaus ekipa spurtavo 12-0 ir nutolo (92:102).

Aikštės šeimininkai atsitiesė ir po C.J. McCollumo dvitaškio sumažino deficitą vos iki 2 taškų (103:105). Po sėkmingo žaidimo gynyboje Naujojo Orleano klubas turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau Jose Alvarado tritaškis skriejo pro šalį, o svečių pergalę įtvirtino Keldonas Johnsonas – 103:107.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 32 (8/15 dvit., 4/10 trit., 4/4 baud.), Jose Alvarado 23, Jonas Valančiūnas 18 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Devonte‘ Grahamas 6, Jaxsonas Hayesas (3 blk.) ir Naji Marshallas po 5.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 21 (8/12 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18 (3/4 trit.), Dejounte Murray 15 (4/19 met., 11 atk. kam., 13 rez. perd.), Jakobas Poeltlas (11 atk. kam., 3 blk.) ir Joshua Primo po 12.