Po dviejų iš eilės laimėtų rungtynių nesėkmę patyrė Dalaso „Mavericks“ (45/29) krepšininkai.Jasono Kiddo auklėtiniai svečiuose 95:116 (22:26, 28:35, 17:27, 28:27) neprilygo Minesotos „Timberwolves“ (43/32) komandai, nutraukusiai dviejų nesėkmių atkarpą.

Svečiai sugebėjo laimėti tik vieną kėlinį ir tai minimaliu skirtumu.

Jau antrajame ketvirtyje ėmė ryškėti skirtumas tarp ekipų ir pirmą kartą mače pasiekė dviženklę ribą (24:34), o jo pabaigoje atstumas dar kiek išaugo (48:61).

Po didžiosios pertraukos „Mavericks“ krepšininkai visiškai nekontroliavo situacijos. Tuo naudojęsi aikštės šeimininkai tvirtino savo pozicijas, o didžiausią persvarą fiksavo ketvirtajame kėlinyje, kai šis pasiekė 25 taškus (80:105).

Rungtynių pabaigoje svečiams dar kiek pavyko aptirpdyti deficitą, tačiau nežymiai, o triuškinanti pergalė atiteko Minesotos klubui – 95:116.

Šiame mače pralaimėjusieji pataikė vos 23 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė tik 10 metimų iš 43 bandymų. Tuo tarpu tikslumas iš žaidimo siekė 39 proc. (35/90).

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (3/7 dvit., 5/11 trit., 3/5 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Dwightas Powellas 13, Jalenas Brunsonas ir Spenceris Dinwiddie po 11, Maxi Kleberas 9, Dorianas Finney-Smithas (1/8 trit.) ir Joshas Greenas po 7.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 20 (5/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud., 9 atk. kam.), Jordanas McLaughlinas 16, D‘Angelo Russellas 15 (8 rez. perd.), Taureanas Prince‘as 14, Anthony Edwardsas ir Jarredas Vanderbiltas po 12, Patrickas Beverley 10.