12
Dalaso „Mavericks“ – Toronto „Raptors“ 86:94 (nuotr. SCANPIX)

Jonas Valančiūnas pelnė devynis taškus, atkovojo šešis kamuolius. Lietuvio atstovaujama Toronto „Raptors“ svečiuose 94:86 nugalėjo Dalaso „Mavericks“.

12

J. Valančiūnas pelnė pirmuosius keturis rungtynių taškus (4:0 – 2 minutė). Tritaškį pridėjo Serge’as Ibaka (7:0 – 2 min.). Vėliau iš toli pataikė DeMaras DeRozanas ir dar kartą S. Ibaka (13:2 – 3 min.).

Šeimininkai po tokio pirmojo kėlinio pradžios nokdauno nebeatsitiesė. „Raptors“ pirmavo visą likusį rungtynių laiką. Didžiausias kanadiečių pranašumas – 16 taškų (40:24 – 15 min.).

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete. Lietuvis žaidė 22 minutes. Vidurio puolėjas dvikovą nuo 33-osios minutės stebėjo nuo suolo. J. Valančiūno indėlis – devyni taškai, šeši atkovoti kamuoliai. 24-erių krepšininko laikas, praleistas aikštėje – prasčiausias tarp visų „Raptors“ žaidėjų (-2).

Toronto komandą į pergalę vedė po 18 taškų surinkę S. Ibaka (8 atkovoti kamuoliai) ir D. DeRozanas (6 rezultatyvūs perdavimai).

„Mavericks“ neišgelbėjo 23 Harrisono Barneso taškai. Krepšininkas atkovojo septynis kamuolius.

„Raptors“ (44 pergalės / 29 pralaimėjimai) užima ketvirtąją Rytų konferencijos poziciją. Toronto komanda užsitikrinusi vietą atkrintamosiose. „Mavericks“ (31/41) – 10-a Vakaruose.

Kitose nakties rungtynėse Los Andželo „Clippers“ 108:95 nugalėjo Jutos „Jazz“, Vašingtono „Wizards“ – 127:115 Klivlando „Cavaliers“, Portlando „Trail Blazers“ – 112:100 Minesotos „Timberwolves“.

Netoli trigubo dublio buvo „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas. Jis pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko aštuonis rezulatyvius perdavimus.

„Wizards“ Johnas Wallas surinko 37 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Trail Blazers“ pataikė 63 procentus metimų (45/72). Tikslą pasiekė pusė tritaškių (11/22).