Jonas Valančiūnas lemiamą rungtynių dalį stebėjo nuo suolo, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/44) 100:119 (31:37, 13:29, 27:26, 29:27) svečiuose neatsilaikė prieš Los Andželo „Clippers“ (39/40) komandą.

Lietuvis per 22 minutes surinko 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, dusyk suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Krepšininkas ant suolelio sėdo trečiojo kėlinio pabaigoje ir daugiau aikštėje nebepasirodė.

„Pelicans“ tai buvo pirmoji nesėkmė po trijų pergalių iš eilės.

„Pelicans“ neblogai pradėjo rungtynes ir praktiškai visą pirmą kėlinį pirmavo, tačiau jo pabaigoje leido varžovams įsimėtyti ir kiek išsiveržti į priekį.

Po to skirtumas tik augo ir netrukus Los Andželo ekipa jau pirmavo 56:35. Po pertraukos rezultatas išliko panašus, „Pelicans“ niekaip negalėjo rimčiau pasipriešinti varžovams.

„Clippers“ pataikė net 21 iš 44 tritaškių (48 proc.).

Nugalėtojams  Marcusas Morrisas įmetė 22 taškus, trys krepšininkai surinko po 15 taškų.

Pralaimėjusiems C.J. McCollumas pelnė 19 taškų.

„Pelicans“ šiose rungtynėse nepasinaudojo šansu užsitikrinti vietą pirmajame Vakarų konferencijos dešimtuke iškovoti ir bilietą į įkrintamąsias varžybas.

Vis dėlto iki reguliariojo sezono pabaigos jiems lieka keturi mačai, o klubui tereikia laimėti bent jau kartą.

„Clippers“: Marcusas Morrisas 22, Ivica Zubacas 16 (14 atk. kam., ), Paulas George'as  ir Terance'as Mannas po 15, Luke'as Kennardas 14.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 19, Brandonas Ingramas 15 (8 atk. kam., 4 rez. perd), Herbertas Jonesas 13, Jaxsonas Hayesas 12 (10 atk. kam.), Naji Marshallas ir Larry Nance'as (8 atk. kam.) po 10.