Kevinas Durantas šeštadienio naktį Atlantos mieste vykusiose rungtynėse pasiekė savo karjeros rezultatytuvumo rekordą, tačiau to neužteko jo vedamai Bruklino „Nets“ pasiekti pergalės. „Hawks“ gretose spindėjo 36 taškus surinkęs Trae Youngas, o  „Hawks“ laimėjo 122:115 (28:30, 37:20, 29:37, 28:28).

„Hawks“ į priekį išsiveržė jau antrajame kėlinyje ir savo persvarą nuolat didino iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio.

Nors vienu metu svečiams buvo pavykę sumažinti deficitą iki minimumo (106:107). Vis dėlto, aikštės šeimininkai surasdavo atsaką reikiamu metu ir vėl nutoldavo (108:116).

Prieš šias rungtynes abi komandos Rytų konferencijoje turėjo identišką pergalių ir pralaimėjimo balansą (40 pergalių ir 37 pralaimėjimai), tad šių rungtynių svarba buvo milžiniška. Į devintą vietą po šio pralaimėjimo nustumti Stevo Nasho auklėtiniai dabar balansuoja ties įkrintamųjų varžybų riba.

Devinta ir dešimta komandos įkrintamosiose žais tarpusavio rungtynes, o šių rungtynių laimėtojas vėliau varžysis prieš 7-8 vietų tarpusavio dvikovoje pralaimėjusią komandą.

Iš viso K. Durantas pelnė 55 taškus (11/18 dvit., 8/10 trit., 9/11 baud. met.) iš jų 8 tritaškiais, kas taip pat yra jo rekordas NBA. Jis taip pat atkovojo 7 atšokusius kamuolius ir pridėjo tris rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo trečias „Nets“ pralaimėjimas per paskutines 5 rungtynes ir 5-a „Hawks“ pergalė iš eilės.

„Hawks“: Trae Youngas 36 (6/15 dvit., 4/9 trit., 10 rez. perd.), Danilo Gallinari 15 (2/5 trit., 4/3 dvit ), De'Andre Hunteris 15 (3/5 dvit., 10 atk. kam).

„Nets“: Kevinas Durantas 55 (8/10 trit.), Kyrie Irvingas 31 (5/18 dvit., 7/14 trit, 6 rez. perd.), Andre Drummondas 8.