NBA po pertraukos į aikštelę sugrįžę Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/22) įsirašė užtikrintą pergalę. Jono Valančiūno atstovaujama komanda 127:105 (31:27, 32:23, 38:29, 26:26) susitvarkė su Hjustono „Rockets“ (24/31).

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias įsirašė solidų dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit.) ir atkovojo 14 kamuolių.

„Pelicans“ šįvakar dėl koronaviruso negalėjo padėti Brandonas Ingramas, tačiau vietoj jo puikiai pasirodė kiti žaidėjai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo CJ McCollumas su 28 taškais, svariai prisidėjo ir Zionas Williamsonas, kuris pelnė 27 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Hjustono komandai, kuri pralaimėjo šešis mačus iš septynių Alperenas Sengunas pelnė 20 taškų ir atkovojo devynis kamuolius.

Naujokas Amenas Thompsonas, praėjusią vasarą NBA naujokų biržoje pasirinktas ketvirtuoju šaukimu, pelnė 22 taškus, o Jalenas Greenas „Rockets“ komandai pridėjo 10 taškų.

Nors Naujojo Orleano pergalė buvo užtikrinta, susitikimas buvo atkaklus. Teisėjai iš viso užfiksavo 39 pražangas – 21 „Pelicans“ komandoje – ir turėjo įsikišti, kad nutrauktų trumpą ketvirtojo ketvirčio susirėmimą, po kurių techninėmis pražangomis buvo nubausti J. Valančiūnas ir Reggie Bullockas jaunesnysis.

„Pelicans“ išlygino serijos su „Rockets“ rezultatą 2:2, iš dalies dėl 28-ojo dvigubo dublio šį sezoną, kurį atliko J. Valančiūnas.

„Rockets“ penktadienį namuose priims Fynikso „Suns“, o „Pelicans“ susitiks su Majamio „Heat“.

„Pelicans“: CJ McCollumas 28 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Zionas Williamsonas 27 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 20 (14 atk. kam.), Herbertas Jonesas 17 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 7 per. kam.), Trey Murphy III 13, Jose Alvarado 11 (7 rez. perd.).

„Rockets“: Amenas Thompsonas 22 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Alperenas Sengunas 20 (9 atk. kam.), Camas Whitmore’as 13 (4 atk. kam.), Jalenas Greenas 10 (4 atk. kam.).