Įtikinamą pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (37/25). Jono Valančiūno atstovaujama komanda rezultatu 139:98 (42:28, 26:17, 38:31, 33:22) nukovė Toronto „Raptors“ (23/39) krepšininkus.

Prieš savo buvusią komandą J. Valančiūnas šįkart pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Nugalėtojų gretose sužibėjo karjeros rekordą pasiekęs Trey Murphy III, kuris pelnė 34 taškus. Tai jis padarė pataikydamas 10 iš 14 tritaškių metimų.

Didžiausia „Pelicans“ persvara buvo 43 taškai, o iš trijų taškų zonos jie pataikė 24 iš 49 bandymų (49 proc.). Komanda buvo tik vienu tritaškiu nuo franšizės rekordo, kai sausio 17 d. prieš Šarlotę Naujojo Orleano pataikė 25 tritaškius.

„Pelicans“ lyderiui Zionui Williamsonui šįvakar nedaug trūko iki trigubo dublio – jis pelnė 16 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius.

Iš pradžių Naujasis Orleanas atsiliko 19:14, bet po pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį 42:28.

Z. Williamsonas užbaigė pirmą rungtynių pusę dvitaškiu, o prieš ilgąją pertrauką Naujasis Orleanas jau pirmavo 68:45.

Trečiajame kėlinyje T. Murphy pataikė tris tritaškius, o visa „Pelicans“ komanda pataikė 8 iš 12 tolimų metimų ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo triuškinančiai – 106:76.

„Raptors“ komandai Immanuelis Quickley pelnė 17 taškų, 16 pridėjo Gary Trentas jaunesnysis.

Penktadienį „Pelicans“ susitiks su Filadelfijos „76ers“, o „Raptors“ ketvirtadienį lauks Fynikso „Suns“ iššūkis.

„Pelicans“: Trey Murphy III 34 (6 atk. kam., 10/14 trit.), Herbertas Jonesas 17, Zionas Williamsonas 16 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Brandonas Ingramas 12 (6 rez. perd.), CJ McCollumas 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Naji Marshallas 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 10 (10 atk. kam.).

„Raptors“: Immanuelis Quickley 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Gary Trentas jaunesnysis 16, RJ Barettas 15 (6 atk. kam.), Kelly Olynykas 15 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Javonas Freemanas-Liberty 13.