Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Denverio „Nuggets“ ekipa. Michaelo Malone'o auklėtiniai svečiuose 125:100 (44:26, 37:25, 22:25, 22:24) sutriuškino Fynikso „Suns“ krepšininkus ir Vakarų konferencijos pusfinalio seriją laimėjo 4-2.

Konferencijos finale „Nuggets“ komanda susitiks su Los Andželo „Lakers“ ir Oklando „Warriors“ poros laimėtoja.

Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes surinko 32 taškus (13/17 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), sugriebė 10 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 4 kartus.

Fynikso ekipa šiąnakt žaidė be dviejų startinio penketuko žaidėjų Deandre'o Aytono ir Chriso Paulo. Tad buvęs žalgirietis Jockas Landale'as gavo 31 žaidimo minutę ir įmetė 13 taškų.

„Suns“ gretose rezultatyviausias buvo 31 tašką surinkęs Cameronas Payne'as. Kevinas Durantas pridėjo 23 taškus, Devinas Bookeris - 12.

Denverio klubas nuo antrojo kėlinio nei karto neatsiliko ir užtikrintai kontroliavo rungtynes.

„Nuggets“ vien po pirmosios mačo pusės priekyje buvo 30 taškų ir triuškinamas pranašumas laikėsi visą antrąją mačo pusę.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (13/17 dvit., 10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jamalas Murray 26 (3/9 dvit., 4/7 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope 21, Bruce Brownas 13 (5/9 dvit.), Michaelas Porteris 10, Aaronas Gordonas 8 (6 atk. kam.), Jeffas Greenas 4.

„Suns“: Cameronas Payne 31 (7/9 trit., 6 atk. kam.), Kevinas Durantas 23 (8/19 dvit.), Jockas Landale 13, Devinas Bookeris 12 (3/10 dvit., 8 rez. perd.), Landry Shametas 9 (3/9 trit., 6 atk. kam.), Damionas Lee 6, Torrey Craigas 4.