NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė Hiustono „Rockets“ superžvaigždė Jamesas Hardenas. Krepšininkas ne tik pelnė 60 taškų, o ir surinko trigubą dublį.

Lyderis atvedė komandą į pergalę – „Rockets“ savo aikštėje 114:107 (27:30, 27:25, 36:33, 24:19) nugalėjo Orlando „Magic“.

Likus pusantros minutės, rezultatas buvo lygus (107:107). Nuo to laiko svečiai taškų nebepelnė.

J. Hardenas žaidė 47 minutes, per kurias surinko 60 taškų, pataikęs 19 metimų iš 30 ir 17 baudų iš 18. Krepšininkas atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 10 kamuolių. Gynėjas penkiskart suklydo.

„Rockets“ (36 pergalės / 13 pralaimėjimų) užima antrąją Vakarų konferencijos poziciją.