2013 metų sezono planetos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų antrajame etape Čekijoje vyrų vienviečių kanojų 200 m rungtyje antrąją vietą pagrindiniame (A) finale užėmė bei sidabro medalį iškovojo Londono vasaros olimpinių žaidynių vicečempionas Jevgenijus Šuklinas.

Sekmadienį Lietuvos kanojininkas distanciją įveikė per 41,090 sekundės bei devynių dalyvių finale pralaimėjo tik auksą pelniusiam rusui Ivanui Štyliui (40,663 sek.).

Bronzos apdovanojimas atiteko kitam Rusijos kanojininkui Nikolajui Lipkinui (41,160 sek.).

Ketvirtąją-devintąją pozicijas šioje sprinto rungtyje pasidalijo prancūzas Thomas Simart'as (42,040 sek.), portugalas Helderis Silva (42,180 sek.), vokietis Robertas Nuckas (42,480 sek.), kanadietis Jasonas McCoombsas (42,830 sek.), baltarusis Artiomas Kozyrius (43,020 sek.) bei prancūzas Williamas Tchamba (43,173 sek.).

Dvyliktąją vietą šios rungties galutinėje įskaitoje užėmė trečias B finale sekmadienį finišavęs antrasis Lietuvos kanojininkas Henrikas Žustautas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.