Įvykių kupinose rungtynėse „Liverpool” prarado taškus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iš savo rankų paleido čempionų titulą ginanti „Liverpool“ (21 tšk.) ekipa, kuri svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Brighton“ (10 tšk.) futbolininkais.

Vienintelį įvartį „Liverpool“ komandoje pelnė Diogo Jota, kuris 60-ą minutę pasižymėjo puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

Fantastišką progą pelnyti įvartį turėjo ir „Brighton“ žaidėjas Aaronas Connolly, tačiau visiškai vienas prieš vartininką išbėgęs puolėjas smūgiavo šalia vartų.

Lygiąsias „Brighton“ ekipai išplėšė 11 metrų baudinį pridėto laiko metu realizavęs Pascalis Grossas, kuris progą mušti šį smūgį gavo po Alissono pražangos ir kontraversiško teisėjų sprendimo.

Rungtynėse kamuolys į vartus krito ir daugiau kartų, tačiau įvarčiai nebuvo užskaityti.

20-ą minutę N.Maupay galėjo išvesti „Brighton“ į priekį, tačiau jo muštas 11 metrų baudinys skriejo šalia vartų. 34-ą minutę Mohamedas Salah pabėgo į greitą ataką ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau pasitelkus VAR peržiūrą paaiškėjo, kad buvo nuošalė. 84-ą minutę Sadio Mane galva įmušė dar vieną įvartį į „Brighton“ vartus, tačiau ir jis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas.

„Liverpool“ ekipa nuo 2011 m. net septynis kartus iš eilės buvo įveikę „Brighton“ ekipa ir tai yra pirmosios lygiosios tarpusavio komandų istorijoje.