Italijoje – EImanto Bendžiaus sezono rungtynes

Eimantas Bendžius sužaidė geriausias sezono rungtynes Italijos krepšinio lygoje.

Sasario „Banco di Sardegna“ komandos lietuvis mače su Tortonos „Derthona“ per 34 minutes pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, bet 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Puolėjas surinko 38 naudingumo balus. Jis pagerino asmeninius sezono taškų ir naudingumo rekordus.  Tačiau E. Bendžiaus vedama komanda 83:87 (19:23, 23:26, 23:20, 18:18) nusileido Tortonos krepšininkams.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Jamarras Sandersas, pralaimėjusiems 17 pridėjo Geraldas Robinsonas.

Italijoje taip pat susitiko Osvaldas Olisevičius ir savo komandoje debiutavęs Adas Juškevičius. Pergalę šventė O. Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžo „UnaHotels“, kuri 76:62 (24:14, 10:23, 27:11, 15:14) nugalėjo Kremonos „Vanoli“ ekipą.

O. Olisevičius per 18 minučių pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet 4 kartus prasižengė ir 3 kartus suklydo.

A. Juškevičius per 26 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė.