16
Italija – Puerto Rikas (nuotr. FIBA)

Italija pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį ir laukia savo varžovo

Italijai – ketvirčio amžiaus pasiekimas

Italijos rinktinė žais pasaulio čempionato ketvirtfinalyje. Tai paaiškėjo po sekmadienio rungtynių, kuriose Gianmarco Pozzecco auklėtiniai 73:57 (25:15, 14:21, 12:11, 22:10) įveikė Puerto Riko krepšininkus ir garantavo sau vietą tarp 8 geriausių pasaulio komandų.

16

Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai, tačiau lemiamoje rungtynių atkarpoje italai rodė savo pranašumą ir finišavo užtikrinta pergale.

Rungtynių finišą Italija laimėjo 8:0.

Nugalėtojams Giampaolo Ricci ir Stefano Tonutas pelnė po 15 taškų, Simone Fontecchio – 12, Luigi Datome – 11.

Puerto Rikui 13 taškų pelnė Tremontas Watersas.

Jeigu netrukus prasidėsiančiame mače Serbija įveiks Dominikos Respubliką, o Lietuva nusileis JAV krepšininkams, mūsiškių varžovas ketvirfinalyje bus būtent Italija.

Įdomu, kad Italija į pasaulio čempionato ketvirtfinalį pateko net po 25 metų pertraukos.