Užtikrintą pergalę NBA šventė Sakramento „Kings“ (33/23). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 123:107 (25:28, 33:23, 31:29, 34:27) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus (37/19).

Tai buvo jau trečioji Sakramento ekipos pergalė iš eilės.

Domantas Sabonis mače fiksavo jau 20-ąjį šio sezono trigubą dublį. Lietuvis per 35 min. aikštelėje pelnė 17 taškų (7/16 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Šiuo dubliu lietuvis tapo šeštuoju žaidėju NBA istorijoje tokį pasiekimą užfiksavusiu per vieną sezoną.

Vienu gražiausių rungtynių epizodų tapo momentas, kai puolėjas trečiajame kėlinyje sudrebino areną galingu dėjimu per Los Andželo krepšininką Ivica Zubacą.

„Kings“ gretose dominavo De’Aaronas Foxas į „Clippers“ krepšį suvertęs 33 taškus, dar 22 pridėjo Harrisonas Barnesas.

Du kėlinius komandos rungtynėse žengė koja kojon, o „Kings“ kiek išsiveržti į priekį pavyko tik antrojo kėlinio pabaigoje, kai prieš ilgąją pertrauką jie susikūrė 7 taškų pranašumą (58:51).

Trečiajame ketvirtyje po D. Sabonio dėjimo Sakramento komanda buvo pabėgusi jau 17 taškų (68:51), tačiau „Clippers“ vėliau ir vėl ėmė mažinti persvarą. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 9 taškai (89:80).

Likus 7 minutėms iki mačo pabaigos „Clippers“ priartėjo per 5 taškus (101:96), tačiau po D. Sabonio perdavimo Davionas Mitchellas „Kings“ pridėjo tritaškį ir persvara vėl buvo dviženklė (114:102). Po to arenos šeimininkams sugrįžti į rungtynes nepavyko, o Sakramento komanda šventė užtikrintą pergalę – 123:107.

„Clippers“ gretose rezultatyviausias su 21 tašku buvo Normanas Powellas, o po 20 taškų pelnė Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas.

„Kings“ šįvakar namuose priims Majamio „Heat“, o Los Andželo krepšininkai trečiadienį susitiks su „Lakers“.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 33 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 22, Domantas Sabonis 17 (15 atk. kam., 12 rez. perd.), Kevinas Huerteris 15, Malikas Monkas 12 (5 rez. perd.), Keeganas Murray 11 (8 atk. kam.).

„Clippers“: Normanas Powellas 21, Kawhi Leonardas 20 (8 atk. kam., 4 per. kam.), Jamesas Hardenas 20 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Ivica Zubacas 16 (6 atk. kam.), Terence’as Mannas 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.)