Pergalių seriją NBA lygoje ir toliau tęsia Čikagos „Bulls“ (26/10) komanda, įveikusi varžovus jau devintąjį kartą iš eilės.

Rytų konferencijos viršūnėje esantys „buliai“ namuose 130:122 (37:32, 36:34, 34:29, 23:27) įveikė Vašingtono „Wizards“ (19/20) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Skirtumas tarp komandų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje. Jį aikštės šeimininkai atidarė septyniais pelnytais taškais be atsako ir padidino atstumą iki dviženklio (44:32).

Svečiai iš JAV sostinės kovėsi ir po didžiosios pertraukos ne tik panaikino deficitą, tačiau ir įsiveržė į priekį (80:81).

Vis dėlto, Čikagos klubas greitai užgesino kilusį gaisrą ir susigrąžinęs persvarą ją vėl ėmė didinti (105:93).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pridėjo dar vieną sėkmingą atkarpą, šį kartą 8-0, ir galutinai palaužė oponentus (122:103).

Rungtynių pabaigoje „buliai“ atsipalaidavo ir leido varžovus uždaryti mačą spurtu 11-0, kuris sumažino skirtumą iki 8 taškų – 130:122.

Devintą kartą iš eilės laimėjusi „Bulls“ ekipa džiaugiasi ilgiausia tokia serija nuo 2010-2011 metų sezono. Tuomet tokia pergalių atkarpa Čikagos komanda užbaigė reguliarųjį sezoną.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 27 (8/12 dvit., 1/6 trit., 8/8 baud.), Coby White‘as 21 (4/4 trit.), Lonzo Ballas (6/11 trit., 6 rez. perd.) ir Ayo Dosunmu (3/4 trit.) po 18, Nikola Vučevičius 16 (14 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), DeMaras DeRozanas 15 (8 rez. perd.).

„Wizards“: Bradley Bealas 26 (7/10 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd., 5 kld.), Kyle‘as Kuzma 21 (11 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 18 (9/9 baud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as ir Danielas Gaffordas (8 atk. kam.) po 14, Corey Kispertas 9.