Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate buvo sužaista 10 susitikimų, kuriuose „lietuviškiems“ klubams sekėsi skirtingai: „Cavaliers“ ekipa su Ž. Ilgausku nesugebėjo pratęsti aštuonių laimėtų mačų serijos, L. Kleizos „Nuggets“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, o D. Songailos „Wizards“ vėl pralaimėjo.

Vieni Rytų konferencijos lyderių „Cavaliers“ krepšininkai svečiuose 89:96 (24:16, 25:22, 19:28, 21:30) neatsilaikė prieš Detroito „Pistons“ komandą ir patyrė tik trečią nesėkmę šiame sezone.

„Kavalierius“ į priekį vedė: LeBronas Jamesas ir Mo Williamsas - po 25 taškus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos Žydrūnas Ilgauskas per 28 minutes surinko 13 taškų (4/9 dvitaškių, 1/2 tritaškis, 2/2 baudos metimai), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo du varžovų metimus ir kartą pažeidė taisykles.

Šeimininkų gretose nesulaikomi buvo: Allenas Iversonas 23 taškai, Rasheedas Wallace‘as 21 taškas ir Richardas Hamiltonas 15 taškų.

Absoliutus Rytų konferencijos autsaideris Vašingtono „Wizards“ klubas išvykoje ilgai priešinosi Atlanto „Hawks“ žaidėjams, bet nusileido 87:91 (26:28, 24:16, 17:26, 20:21).

Svečių ekipoje išsiskyrė: Caronas Butleris 32 taškai, Antawnas Jamisonas 18 taškų ir DeShawnas Stevensonas 12 taškų.

Mūsiškis Darius Songaila aikštelėje išbuvo tik 6 minutes ir įmetė 2 taškus (1/3 dvitaškis).

„Hawks“ komandoje pirmaisiais smuikais griežė: Mike‘as Bibby‘s 25 taškai, Marvinas Williamsas 21 taškas ir Joe Johnsonas 19 taškų.

Ketvirtą pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė Denverio „Nuggets“, kuris San Antonijuje 91:81 (22:21, 28:19, 25:14, 16:27) privertė pasiduoti traumų epidemijos kamuojamą vietos „Spurs“.

„Nuggets“ klube rezultatyviausiai rungtyniavo: Chauncey Billupsas 22 taškai, Carmeol Anthony 21 taškas ir Kenyonas Martinas 18 taškų.

Linas Kleiza po įspūdingo pasirodymo praėjusiame mače šią naktį nieko naudingo nenuveikė: per 18 minučių jis taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių), po kartą atkovojo ir perėmė kamuolį, o po du kartus suklydo ir prasižengė.

„Spurs“ ekipą gelbėto mėgino: George‘as Hillas 20 taškų, Michaelis Finely 13 taškų ir Timas Duncanas 12 taškų.